gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, face hesabımı dondurmak istiyorum ama yeni sistemde face hesap dondurma nasıl yapılır?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook hesabınızı dondurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin;
    -Facebook sayfanızda sağ üst köşedeki Hesap Ayarlarına tıklayın

-Açılan pencerede sol üst köşede ''Güvenlik'' yazısına tıklayın

-Sayfanın aşağısında Hesabı Dondur linkine tıklayın

-Facebook tan ayrılma nedeninizi işaretleyin ve onaylayın.

-Mevcut şifrenizi girikten sonra ''Deactivate Now'' yazan butona tıkladıktan sonra hesabı dondurma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
  3. Melekler yeni facebookda hesap dondurma hesap kapama bilgileri burada

Melekler yeni facebookda hesap dondurma hesap kapama bilgileri burada

yeni facebook hesap dondurma hesap dondurmak yeni facebook hesap kapama hesap kapatmak hesap silmek facebook hesap nasıl dondurulur ve dahası burada arkadaşlar. Son dönemlerde büyük küçük herkesin ağzında "Facebook" kelimesi dolanır oldu. Facebook arkadaşlıkları, yeni facebook yasakları, facebook oyunları vs vs... Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook "ister zengin ol, ister...
  4. Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

2012 Facebook Hesap Dondurma Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili melek'ler, dün ki yazımızda Dondurulmuş Facebook hesabı nasıl açılır diye sizler ile bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yeni Facebook hesap dondurma nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyor ve 2012 Facebook hesap dondurma konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş