Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

şu reglim bitsin bu ay bi de ovülasyon testi deniycem bu ay geç yumurtladım ben sanırım o yüzden günü tutturamadım önce ben günü tutturayım ki bebişimde bana tutunsun:asigim:

ovulasyon testi faydalı oldumu bende denemek istiyorum çünkü benim adetlerim düzensiz ve yumurtlamamı tam olarak gününü bilemiyorum

lalezar biz de iyiyiz çok şükür. 32 haftalık olduk maşallah. az kaldı zaman bir an önce geçsin istiyoruz artık. senin bebiş nazlı olcak kendini göstermiyo demek. utanıyo annesi napsın miniş. bence senin oğlun olcak içime öyle doğuyo gibi.sağlıklı olsunlar da önemli olan o hayırlısı inşallah.

canımm evet çok tşk ederim aminn. Allah hepimizi bebeklerimize kavuştursun. kısmetse bu isimde karar kıldık, başta onu bana veren Allaha şükrettiğim için ve tabi en başta sağlık ama bir de kız olduğu için:) evet artık gün sayıyorum canım hazırlıklar bitti gibi:) sona doğru insan çok istiyor bebeğinin gelmesini:) sen de hazırla çantanı nolur ne olmaz anneanneler de bizden hevesli zaten:) ilk başlarda bebekler çabuk büyüyor biraz da ileride giyeceklerini alabilirsiniz hediye de geliyor. Allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin öpüyoruz sizi...

tatlım belli olmaz ya adet oldun mu ki? belki geç yerleşmedir. olursan da npcan Allahtan geliyor herşeyin vakti zamanı var hayırlısı olsun..[/QUOTE

Tunacım hamişlik çok yakışmış canımm Allah bana ve tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah dua et canım hamişlerin duası kabul olurmuş

herkese hayırlı cumalar ve geçmiş bayramınız mubarek olsun.
lalezar merhaba. nasıl gidiyo hamişlik kaç haftalık oldunuz? şeker yüklemesine aç karnına ve sabah erken gidiyosun canım. 2 bardak şekerli su içip 1 saat bekliyosun. içmeden önce ve içtikten 1 saat sonra kandan şeker ölçümü yapılıyo açlık ve tokluk şekeri diye. bu şekilde oluyo.
yasemin merhaba. nasılsın var mı bi gelişme?
yok canım şimdilik önemli bi gelişme adet günümü bekliyorum.hayırlısıyla bizlerde sizlerin yaşadıgı bu güzel duygular tadarız

gamzeciğim face den öğrenmedim canım sheker shey yazmıştı ondan öğrendim:)evet canım bugün günüm olmam inşallah,aminnnn...defne nin de dün dü oda olmaz inşallahh hamilelik patlaması yaşanır melekler mekanında inşallah:)

lalezar biz de iyiyiz çok şükür. 32 haftalık olduk maşallah. az kaldı zaman bir an önce geçsin istiyoruz artık. senin bebiş nazlı olcak kendini göstermiyo demek. utanıyo annesi napsın miniş. bence senin oğlun olcak içime öyle doğuyo gibi.sağlıklı olsunlar da önemli olan o hayırlısı inşallah.

Evet canım sağlıklı olması en önemlisi bu gerisi teferruat, valla benimde içme en başından bu yana erkek doğuyor, geçen seferde erkek gibi demişti, bakalım kısmet canım..
Sizi epeybüyüdünüz maşallah, Allahım kolay doğumlar nasip etsin sanada :)

Geri