gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zerrin Özer Nasıl 33 Kg Verdi ?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zerrin özer nasıl zayıfladı zerrin özer nasıl kilo verdi
    Bildiğiniz gibi Zerrin Özer hayatının büyük bölümünü kilolu olarak geçirmiş bir sanatçımız melekler :) Ancak o da artık yaşadığı sağlık sorunlarının da etkisiyle kilo vermeye karar verdi ve Dr.Ender Saraç denetiminde tam 33 kg vermeyi başardı. Gerçi en son 2012 Kral TV Müzik Ödülleri töreninde gördüğümüz kadarıyla verdiği kilolardan biraz almış ama yine de çok iyi görünüyordu. Uzun lafın kısası irade olduktan sonra kaç kg olursa olsun verilir melekler. Sizlere örnek olması açısından uygulaması hiç te zor olmayan Zerrin Özer diyeti hakkında sizleri bilgilendiriyoruz :)

Dr. Ender Saraç önderliğinde çok katı olmayan, ölçülerinde gram hesabı yapılmayan bir diyet uyguladı.Böylece tam 33 kilo verdi. Az yağlı protein tüketen Özer, bol yeşillik ve sebze- bakliyata önem verdi.

Bol su ve bitki çayları içti. Kan şekeri düşük olduğu için asla katı kurallar içeren bir diyet yapamayan Zerrin Özer’in diyet sırları burada…

Zerrin özer bedenini tanımayı öğrendi ona göre beslenmeye başladı.

7 şifalı bitki içeren metabolizmayı canlandıran bir destek kullandı.

Şifalı çaylara önem verdi ve Tarçın, zencefil, zerdeçal ve keten tohumu tüketti.

Hamur işlerini çok az tüketti.
    Günde iki litre sıcak su ve en az 4 bardak yeşil çayı hiç eksik etmedi.

Günde 1-1.5 saat spor yaptı.

Tok karnına tatlı yemedi.
    Sulu, bakliyatlı sebze yemeği yedi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acaba şu 7 çeşit ottan karışmış çayın içinde hangi otlar var onuda açıklaslardı yaa nolurdu haa nolurduuuuuu:sinirli:

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adminim herhalde ihtiyacı olanlar için diyorsundur, yoksa sen ne yapacaksın 7 çeşit ottan yapılmış çayı hahaha :S

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yarınmda ihtiyacı olan biri varda (Mizgin Ablam) onun için diyorum :D:D:D:D

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    benimde kilo vermem lazım bendemi yapsam da hamur işinden nasıl vazgeçicem boğazımı tutamıyorum hee bide ılık sumu ööö ben içemem ki :S:S:S

Zerrin Özer Nasıl 33 Kg Verdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  3. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada
  4. BKM Oyuncusu Ayça Erturan Nasıl 18 Kg Verdi?

BKM Oyuncusu Ayça Erturan Nasıl 18 Kg Verdi?

ayça erturan ayça erturan nasıl zayıfladı ayça erturan haberleri Sevgili melekler, BKM Mutfak oyuncuları birer birer zayıflamaya devam ediyor. Büşra Pekin'in zayıflamasının ardından Ayça Erturan da fazla kilolarından kurtulmuş. 6 ayda tam 18 kg veren Erturan çok daha sağlıklı ve fit görünüyor. İşte güzel oyuncuyla yapılan röportajdan bir bölüm.. Sizi 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile...
  5. Gülben Ergen 15 Günde 5 Kg Nasıl Verdi?

Gülben Ergen 15 Günde 5 Kg Nasıl Verdi?

gülben ergen diyet gülben ergen haberleri gülben ergen Sevgili melekler, ünlü sanatçı Gülben Ergen 15 günde tam 5 kg vererek, yaza fit bir giriş yaptı. Demet Akalın'ın uyguladığı tarçin diyetiyle fazlalıklarından kurtulan Gülben Ergen, tarçın suyunun yanı sıra şekeri de hayatından çıkardı. Hurma yiyerek şeker ihtiyacını karşılayan Ergen, bu sayede kilosunu korumayı da başarıyor. Sahnelerin...

Sayfayı Paylaş