gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Zevk suyu diye adlandırdığımız erkeğin üreme organından cinsel birleşmeden hemen önce çıkacak olan spermleri kayganlaştırmak üzere vücut tarafından salgılanan bu yapının içerisinde çoğunlukla spermlere rastlandığından dolayı bu durum olasıdır.

Yani zevk suyu diye bilinen bu sıvıdan da çok nadirde olsa hamile kalma olasılığı bulunmaktadır.

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  2. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  3. Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim...
  4. Zevk suyu hamile bırakır mı?

Zevk suyu hamile bırakır mı?

Sürtünmeyke ilişkiye girdim ama penis vajinamın başına değidi. Zevk suyu gelmiş olabilir ama ella ertesi gün hapı kullandım aama hala korkuyorum
  5. Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Cinsel deneyimi olmayan gençler tarafın dan ,sayfamıza sıklıkla zevk suyuyla hamile kalınırmı diye sorular gelmekte. Bizde zevk suyuyla hamile kalınırmı sorusuna açıklama getirmek için bu konuy hazırlama gereği duyduk.. Sevgilimle sürtünmye yoluyla ilişkiye girdim , zevk suyu vajinama değdi hamile kalırmıyım, nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdim elim zevk suyuna değdi sonra elimi...

Sayfayı Paylaş