Etiketler:
 1. deniz_25710

  deniz_25710 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Şubat 2008
  Mesajlar:
  352
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  trabzon

  3 Mayıs 2008 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

  dünkü burç yorumları dünkü fal Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  [​IMG]
  Bugün her zamankine oranla daha çok duygusal paylaşıma ihtiyacınız var. İlişkilerdeki beklentilerinizi ve davranış biçiminizi tekrardan gözden geçirebilir, hatalarınızı düzeltmek için önlemler alabilirsiniz.
  Neden sevgilinizle başbaşa kalmak ihtiyacınız olduğunu kabul etmiyorsunuz? Takındığınız umursamaz ve duyarsız tavır, aslında hem sizin hem de onun duygularını yalanlıyor.


  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  [​IMG]
  Her insana karşı aynı yaklaşıma sahip olmanız, insanları sınıflarına göre değerlendirmemeniz bugün bir kez daha işinize yarayacak. Hiç ummadığınız, beklemediğiniz kişilerin sizin yararınıza hareket etmeleri sizi hem şaşırtacak, hem de çok mutlu edecek.
  İş ortamında tanıdığınız bir insanı bugün dışarıda göreceksiniz. Onun iş dışı ortamlarda böylesine farklı bir kişiliğe sahip olduğunu görmek, sizi “farklı” düşünmeye yönlendirebilir.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  [​IMG]
  Dünkü yoğun ve hareketli tempodan sonra bugün yine enerjiniz çok yüksek olacak. Sakın risk taşıyan kararlar almayın. Hesap-kitap yapmadan hareket ederseniz, sonradan pişman olabilirsiniz.
  Gözünüzün sürekli etraftaki insanlarda olması, doğal olarak onu rahatsız ediyor. Hele bir de eski aşklarınızdan bahsettiğiniz zaman, deli oluyor. Nereye kadar?

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  [​IMG]
  Ailenizle birlikte olabileceğiniz bir haftasonundasınız. Keyfiniz o kadar yerine gelecek ki, etrafınıza neşe saçacaksınız. Eski günlerdeki gibi, dertsiz ve herkesin çıkarsız birarada olduğu bir paylaşım yaşayabilirsiniz.
  Sevgilinizin varlığı sizin yaşamınızda pozitif etki yaratan bir unsur. Bugün etrafınızdaki tüm insanlarla biraradayken, yani hiç yalnız değilken bile ona çok ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  [​IMG]
  Oldukça verimli, hareketli ve yeniliklere son derece açık bir haftasonu sizi bekliyor. Yakın çevrenizden dostlarınızın vasıtasıyla yeni insanlar tanıyabilir ve verimli alış-verişler yapabilirsiniz.
  Bugün birlikte program yapmaya gayret etmelisiniz. Beraberce bir yerlere gitmek ilişkinize taze kan sağlayacak.
  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  [​IMG]
  Özdeğer duygunuzu gözden geçirmenizi gerektirecek bir deneyim geçirebilirsiniz. Olay karşısında verdiğiniz tepkileri, reaksiyonlarınızı tekrardan gözden geçirmelisiniz.
  Sizin bir ilişkide tam anlamıyla kendinizi teslim edebilmeniz için sınırsız bir cinselliği paylaşıyor olmanız gerekli. Belki onun bu aşamaya gelebilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olabilir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  [​IMG]
  Her zamankinden çok daha hassas, kırılgan ve içe kapalı bir güne hazır olmalısınız. Kendinize dönüklüğünüz etrafınızdaki insanları etkileyecek ve size durmadan nedenini soracaklar. Biraz daha dışarı açılmanız gerekli.
  Sevdiğiniz insana, kendiniz hakkında bir konuşma yapabilir, kişiliğinizdeki nüansları ona anlatabilirsiniz. Sizi çok iyi anlayacaktır.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  [​IMG]
  Bugün neredeyse asosyal bir haliniz var. Etrafınızdaki insanlardan uzaklaşmak, yalnız kalmak isteği o kadar baskın ki, yalana bile başvurabilirsiniz. Evden çıkmanız gerek, unutmayın.
  Birlikte olduğunuz insanın gününün yoğunluğu, sizinle ilgilenmesine engel olabilir. Aslında siz de onunla olmayı çok istemiyordunuz, değil mi?

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  [​IMG]
  Oldukça keyifli bir gün geçirmeye hazır olmalısınız. Güne arkadaşlarınızla kahvaltı programı yaparak başlamalı, sonra da onlarla birlikte bir yürüyüş yapmalısınız. Uzun zamandır biraraya gelemediğiniz için, özleminizi giderebileceksiniz.
  Günü arkadaşlarınızla beraber geçirdiğiniz için hiç yalnızlık hissetmeyeceksiniz. Dostluklar aşkın yerini tutmaz ama en az o kadar besleyicidir.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  [​IMG]
  Anne-babanıza biraz daha zaman ayırmak, sizi çok rahatlatacaktır. Onların sizden çok büyük beklentileri yok ama, birlikte biraz daha fazla zaman geçirmek istiyorlar. Bugün bunun için fırsat yaratmanız herkesi çok memnun edecek.
  Sevgilinizin mesleki yaşantısında hissettiği gerginlikler, sizinle olan ilişkisine de yansıyabilir. Şu aralar hoşgörünüze her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı var.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  [​IMG]
  Şehirdışına çıkabilir, doğayla kucaklaşabilir ve muhteşem şekilde enerji toplayabilirsiniz. Bunu yapamazsanız en azından hayalini kurun.
  Onunla birlikte gezmek, dolaşmak, sohbet etmek ve paylaşmak size çok iyi gelecek. Bugün onun hayatınızda olmasına bir kez daha teşekkür edeceksiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  [​IMG]
  Cinsel dürtülerinizin yoğunluğu şaşırtıcı bir düzeye ulaşmış durumda. Bu enerjinizi kontrol etmeniz ve bir şekilde açığa çıkarmanız huzurunuz için gerekli.
  Ataklığınız ve bugün inisiyatifi hiç elinizden bırakmak istememeniz onu şaşırtabilir. Bırakın şaşırsın, her zaman sakin olacak değilsiniz ya?


  ekolay.fal

   
3 Mayıs 2008 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok şey yapabilirsiniz Hafta sonunda yeni adımlar atabilir, kişisel alanda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekiyorsunuz. Duygusal konular, ailevi işler ya da sizin için hassas olan konular öne çıkıyor. Çok şey yapabilirsiniz, her zamanki cesaretinizi ortaya koyacaksınız. Ancak başkalarının durumlarına da dikkat etmek gerekebilir. Fazla aceleci...
 2. 3 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  ayın günlük görünümü 3 Mayıs Pazartesi Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: KOÇLAR Bugün duygusal anlamda çok inişli çıkışlı bir gün geçireceksiniz. Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde...
 3. 3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs burç yorumları 3 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 3 Mayıs Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Güneş para evinizde ilerlemekte ve duygusal hırslarınızla ilgili planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz konusunda size yeni öneriler getirmektedir. Başkalarının fikriyle hareket etmek...
 4. 3 Mayıs 2012 burç yorumları

  3 Mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün maddi açıdan şansız bir gününüzdesiniz. Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Eğer dikkatsiz davranırsanız zarar edebilirsiniz. Ortak işlerde özellikle sizin bazı hatalı kararlarınız nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize gelince. Hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda...
 5. 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 3 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.... 3 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Bir süredir problem haline gelen konuları çözmek için uygun bir dönem başlıyor. Bundan yararlanmalısınız. Yenilikler ve...

Sayfayı Paylaş