1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Durmadan çalışmanız, üretmeniz gereken bir durumunuz var. Sabahtan çok programlı olmadığınız takdirde, akşamın geç saatlerine kadar ofiste kalmak zorunda kalabilirsiniz.
  Bazen o kadar detaylara takılıyorsunuz ki, sevdiğiniz insanı kolaylıkla incittiğinizin farkına bile varmıyorsunuz. Onun sizi sevmesi yeterince önemli değil mi?

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir tarz belirlemeye çalışmalısınız. Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişimleri gözden geçirmek, moralinizin yükselmesine ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.
  Bu aralarda romantizme duyduğunuz ihtiyaç her zamankinden daha fazla. Neden bu ihtiyacı gidermeyi sevdiğiniz insanla denemiyorsunuz?

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Ebeveynlerinizden birinin sitemleri sizi bugün çok üzebilir. Ona hak vermeye çalışarak, sizi hatalı bulduğu noktaları telafi etmeye çalışmanız, ilişkiniz açısından daha iyi olacaktır.
  Bu aralarda aileyle ilgili problemlerin gündeminizde olması, romantizm duygunuzu öldürdü. Duygusal ihtiyaçlarınızı da gözardı etmemelisiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Genelde kişisel paylaşımlarınızda fazlaca ben merkezci davrandığınızı görebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir dostla yaşayacağınız bu tür bir deneyim, sizi bu konu üzerinde düşünmeye yönlendirebilir.
  Birlikteliğinizde zihinsel ihtiyaçlarınızı da tatmin edebileceğiniz bir düzeye ulaşmak için çaba harcamalısınız. Ancak böylelikle partneriniz için vazgeçilmez hale gelebilirsiniz.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Yapacağınız kısa vadeli planlar, bir dönem rahat etmenizde çok etkili olacak. Geliştirdiğiniz stratejiler yaşantınızın kolaylaşmasına neden oluyor. Geleceğe güvenle bakabilirsiniz.
  Bazen gereğinden fazla tutucu olduğunuzu fark etmiyorsunuz bile. Onun hayatına getirmek istediğiniz düzene bakalım onun gerçekten ihtiyacı var mı?

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Çevrenizde olup biten her şey bugün canınızı sıkmak için bahane olabilir. Takıntılı bir ruh hali geliştirmeye çok müsaitsiniz. Dolayısıyla insanlarla çok birarada olmamak sizin için daha iyi olabilir.
  Kendinize de sevgilinize de eziyet ediyorsunuz. Hiç yoktan öfkelenmeniz ve sinirlerinize hakim olamamanız, ilişkinizi bozuyor.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Bu aralarda biraz daha iyimser olmayı denemelisiniz. Bardağın yarısını boş göreceğinize, yarısının dolu olduğunu düşünmek, sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Unutmayın, hemen her insanın sizinkine benzeyen sorunları olabilir ve olacaktır.
  Sevdiğiniz insanın yapıcı yaklaşımlarının kıymetini bilmelisiniz. İlişkilerin kolayca tüketildiği bir dönemde yaşarken, sevgilinizin size bu kadar değer vermesi, gerçekten çok önemli.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Hayatınızdaki geniş vadeli planlarınızı gözden geçirmeli ve gerçeklerle örtüşmeyen kısımlarda rötuşlar yapmalısınız. Hayal dünyanızın zenginliği, sizi kolayca realitenin dışına taşıyor.
  Birlikte olduğunuz insanın bugün biraz çılgınlık yapmaya ihtiyacı var. Neden siz de ona katılmıyorsunuz?

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Mesleki hedeflerinizle ilgili olarak inisiyatif sahibi kişilerle olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Bu alandaki beklentilerinizi, fikirlerinizi onlara anlatmalı ve paylaşmalısınız. İkna yeteneğiniz bugün oldukça güçlü.
  Sevdiğiniz insanın ailesine ilgi göstermesine dayanamıyorsunuz. Bugün sizinle birlikte olmak üzere yaptığı programı iptal etmesine çok kızacaksınız.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Oldukça parlak bir gün geçireceksiniz. Düşüncelerinizin hızı sizi başka bir boyuta taşıyabilir. Hayallerinizi kontrol altına almadan doludizgin, imajinasyonunuzu bırakmalısınız.
  Bu aralarda ilişkinize renk katmak için entellektüel platformda da paylaşımlar yaratmalısınız. Bu her ikinizin de daha tatminkar bir hayat yaşamasını sağlayacaktır.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Son derece dürtüsel hissedeceğiniz bir gündesiniz. Genellikle uzun boylu düşünmeyi de sevmediğiniz için, hız ihtiyacı sizi yanlış kararlar almaya sevkedebilir.
  Cinsel ihtiyaçlarınızı çok ön planda tutmanız partnerinizi rahatsız ediyor. Bu konuda sizinle konuşmak isteyecektir.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Sabahtan çok keyifli başlayan gün, akşama doğru maddi konuların gündeminizi almasıyla biraz sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Sizden başka insanları da ilgilendiren maddi kararlarda bugün inisiyatif kullanmamaya gayret etmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanla ilgili söylenenlere inanmamalısınız. Merak ettiklerinizi neden ona sormuyorsunuz?


   
 2. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: 1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  çookk teşekkürlerrrrr paylaşım içinnn
   
1 Mayıs Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  dünkü burç yorumları dünkü burçlar 16 mayıs hangi burc mayısın 16 sı hangi burç Evet meleklerim bakalım yıldızlar bugün bizim için ne demiş :) KOÇ Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin....
 2. 19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 mayıs burc 19 mayıs burç yorumu burç yorumları günlük yorumları günlük Bugün sizi neler bekliyor melişler....Aşk hayatı bugün nasıl geçecek..iş hayatında bugün sizi neler bekliyor.Maddi durumunuz nasıll..İşte burcunuzun 19 Mayıs yorumları Koç (21-03/20-04) Açık ve samimi konuşmak başka, kırıcı ve patavatsız olmak başka. Aklınızdan geçenleri herkese olduğu gibi aktarmanız yüzünden...
 3. 1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs burcu Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik: Koç Burcu Birlikteliğinizde konuşulan sözler biraz kırıcı olabilir. İkinizin arasında geçenleri dışarıya yansıtmak ve karşınızdakilerin fikirlerinin etkisinde kalmak huzursuz bir hafta geçirmenize neden olabilir. Para konularında aldatılmaya açıksınız.İşinizde beklemediğiniz bir...
 4. 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bahar aylarını yaşadığımız bu güzel Mayıs gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Bugünlerde, bazı finansal anlaşmalar ya da yatırım fırsatları üzerinde çalışıyor...
 5. 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve mutlu bir gün diliyor, 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 01 Mayıs 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş