Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

patricia

Yeni Üye
Üye
Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim
Hamilemiyim

ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı
Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):)
ımmm
öncelikle gaz problemi oluştu sanki
gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum
karnımın alt bölgesinde arada bir can yakmayacak kasılmalar oluyor
evet idrara çok çıkıyorum ama malum yaz nedeniyle çok fazla su vs. içiyorum ondan olabilir diye düşünüyorum.
sizce ben hamilemiyim.
bunu çok istiyorum ama kaç senedir deniyorum olmuyor :(
bu ayda olmazsa doktora gıdeceğim artık.

Hamilemiyim ?
Hamilemiyim Gebelik bilgileri sitemizde Hamile miyim Hesaplama Hamilelik Belirtileri ovulasyon yumurtlama günü çin takvimi hakkında bilgiler vermektedir

Hamilemiyim? Değilmiyim? Nasıl Anlarım
Acaba hamilemiyim? yoksa hamile değilmiyim? hamile olup olmadığımı nasıl anlarım gibi soruların cevapları bu radan paylaşılıyor.

betahcg değerlendirme.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Hamilemiyim

Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):)
ımmm
öncelikle gaz problemi oluştu sanki
gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum
karnımın alt bölgesinde arada bir can yakmayacak kasılmalar oluyor
evet idrara çok çıkıyorum ama malum yaz nedeniyle çok fazla su vs. içiyorum ondan olabilir diye düşünüyorum.
sizce ben hamilemiyim.
bunu çok istiyorum ama kaç senedir deniyorum olmuyor :(
bu ayda olmazsa doktora gıdeceğim artık.

Merhaba Esra, öncelikle aramıza hoşgeldin.

Sana bazı sorularım olacak canım. Reglin kaç gün sürüyor ve normalde ne zaman regl olman gerekiyor bu ay?

İdrara sık çıkma, karında şişkinlik hissi ve gaz problemleri gebeliğin erken dönemlerinde de meydana gelen belirtilerdendir. Hamilelik olabilir canım, olmayabilir de.

Bir süredir deneyip de olmama duygusunu biliyorum, ne hissettiğini anlıyorum. Eşini heyecanlandırmamakla iyi yapmışsın bence. Regl gününün geçmesini beklemek en mantıklı hareket olur şu anda.

Muhtemel regl gününü 5-6 gün geçmeden de test yaptırma en güzeli. Bu olası hayal kırıklıklarının önüne geçecektir böylece.

Umarım gönlüne göre olur ve güzel haberler alırsın.

Bir de aklıma takıldı, ne kadar süredir deniyorsunuz?

Güzel haberlerini bizimle de paylaşırsın inşallah. Herşeyin hayırlısı olsun canım.

Sevgilerimle...

Bilgecim.
ben aslında eşimle aktif olarak bi 5-6 senedir birlikteliğimiz var.
şimdi en son reglim 3 hazirandaydı ve genelde 26 günde bir regl oluyorum.
son zamanlarda internette o kadar çok arastırıyorumki bu konuyu. acaba psikolojikmi diye merak ediyorum belirtilerim. sık idrara çıkma ise, çok su çay içişimdenmi acaba diye düşünüyorum.
ve dua ediyorum reglim geciksin diye. ve verdiğin destek için çok teşekkür ediyorum.
içim ne kadar dolduysa mesajını gorur görmez gözlerim doldu.

arkadaşlar bu; Vaginal mukoza renk değişikliği
oluyormuş. bu nasıl yani? bilen varsa ve açıklarsa çok sevinirim...

Bilgecim.
ben aslında eşimle aktif olarak bi 5-6 senedir birlikteliğimiz var.
şimdi en son reglim 3 hazirandaydı ve genelde 26 günde bir regl oluyorum.
son zamanlarda internette o kadar çok arastırıyorumki bu konuyu. acaba psikolojikmi diye merak ediyorum belirtilerim. sık idrara çıkma ise, çok su çay içişimdenmi acaba diye düşünüyorum.
ve dua ediyorum reglim geciksin diye. ve verdiğin destek için çok teşekkür ediyorum.
içim ne kadar dolduysa mesajını gorur görmez gözlerim doldu.

Canım benim, ben seni çok iyi anlıyorum. Benim de bir süredir bebeğim olmuyor. En önemlisi rahat olmak, stres yapmamak, oluruna bırakmak. Aksi halde stres bu süreci olumsuz etkiliyor gerçekten.

Hamilelik konusunda tam emin değilim canım. Olabilirsin de olmayabilirsin de. Sadece hayal kırıklığı yaşamanı istemiyorum. Ben bunu o kadar çok yaşadım ki çünkü. O belirtiler gebelik belirtilerinde var ancak en güzeli yine de reglin gecikmesini beklemek.

Uzun süre olmayınca da artık ciddi bir teşhis ve tetkikten geçme zamanı geldi dedim.

Ne için dua et biliyor musun canım, hayırlısı olsun diye. Çünkü en önemli şey herşeyin hayırlısının başımıza gelmesi.

İnanıyorum ki bebişinin geleceği bir gün var, belki bugün değil ama yarın. Allah'ın izniyle sen de kavuşursun inşallah. Lakin kendini yıpratma ve üzülme. Bunda da bizim bilemediğimiz bir hayır vardır.

Eğer uzun süredir deniyorsunuz ve olmuyorsa en güzeli bir doktora danışmak diyorum bir de. Her türlü tetkiki yaptırın, böylece içiniz de rahat olur.

Aklını boşaltmaya çalış biraz, bu bebek fikrini kafandan uzaklaştırmaya çalış en azından muhtemel regl gününe kadar. eğer gecikme meydana gelirse o zaman ona göre hareket edersin. Sanki regl olacakmışsın gibi düşün. O zaman hayal kırıklığı yaşamazsın.

Ben çok yaşadım ve kimsenin bunu yaşamasını istemiyorum o yüzden.

Sevgilerimle...

Kızlar günaydın, işe gelir gelmez hemen bu formu açtım.
şimdi benim regl olmama bir hafta kadar var ama sabah uyandığımdan beri karnım sızlıyor sankı regl olacakmışım gibi. hamile değilim dimiiiiiiiiiiiii:(((((((((((((((

Esracım kesin olarak bilemiyorum. Regline bir hafta kaldıysa ve bu kadar merak ediyorsan en güzeli canım bir kan testi yaptır. Devlet veya özel hastanelerde yaptırabilirsin. Kesin sonuç verecektir. Onun dışında kalan tüm belirtiler yanıltıcı olabilir. Aksine gebelik belirtisi de olabilir. Bu aşamada kesin sonucu söyleyebilecek şey kan testi.

Geri