Arçelik'ten ankastre ocaklar

M

Misafir

Forum Okuru
Arçelik'ten ankastre ocaklar
ocak temizliği ankastre ocak temizliği ankastre ocakların arçelik 0705 arçelik modelleri
Arçelik'ten ankastre ocaklar
elebey0111.jpg
Evinizin her köşesinde teknolojisi ve yenilikleriyle hayatınızı kolaylaştıran Arçelik, çağımızın mutfakları için sunduğu ankastre ocak serisi ile mutfağınıza güvenlik, şıklık ve rahatlık getiriyor.

Yeniliklerin öncüsü Arçelik’in geliştirdiği ankastre ocak serisi, en gelişmiş teknolojiyi mükemmel bir tasarımla birleştirerek mutfağınıza getiriyor.

Farklı zevklere ve mutfak tasarımlarına yönelik beş model seçeneği bulunan Arçelik ankastre ocaklar, taşmaya karşı gaz emniyet sistemi, tencerelerin sağa, sola veya arkaya devrilmesini önleyen yeni tasarımlı ızgaraları, emaye tencerler için geliştirilen özel ızgara sistemi gibi pek çok özelliği ile güvenli ve rahat yemek pişirme zevkini yaşatıyor.

elebey0111a.jpg
Güvenlik, kolay temizlik ve pratik kullanım
Mutfakların vazgeçilmez aksesuarı olan ocakların tasarımında estetiğe ve kullanım kolaylığına oldukça önem veren Arçelik, ankastre serisi ile çağımızın mutfak anlayışına uygun çözümler geliştiriyor.

Mutfağınızın tasarımı ve kendi zevkinizle örtüşecek şıklıkta üretilen Arçelik ankastre ocaklar yuvarlatılmış ızgarlarıyla temizlik kolaylığını en üst seviyeye taşıyor. Arçelik’in sunduğu bir yenilik olan ve derinliği artırılmış yekpare ocak havuzu sayesinde taşan yemeklerin havuz dışına çıkması önleniyor ve havuzun çok daha kolay temizlenmesi sağlanıyor.

Üç veya dört gözü gazlı olarak kullanılabilen, elektrikli gözü de bulunan farklı modelleri ile Arçelik ankastre serisi, düğmeden ateşleme sistemi, kullanım kolaylığı yaratan ocak önü kontrol düğmeleri ile tam bir teknoloji harikası.

Çağımız mutfaklarında tercih edilen metalik ya da beyaz eşyaya uyumlu renk seçenekleri ile mutfağınızdaki şıklığı tamamlayan Arçelik ankastre ocaklar, keyfi ve rahatlığı uzun yıllar yaşamak isteyenlere hayallerindeki mutfakları sunuyor.
 
Geri
Üst