1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Farlılık isteyenlere...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Farlılık isteyenlere... < Konu Resmi..>
  Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide'nin sıra dışı ürünlerinde biri olan Pipe serisi olan sarkıt lambalar mekanlara farklılık katıyor.

  Ünlü mimari ofis Herzog & De Meuron tarafından St.Gallen - İsviçre’de bulunan "Helvetia Partia" binası için tasarlanan pıpe, sıra dışı görünümü ile oldukça ilgi çekiyor.

  Sarkıt olan ürünün tij kısmı, esnek çelik hortumdan oluşuyor. Bu hortumun üzerine geçirilmiş olan doğal silikon kılıf ürünün sıra dışı dokusunu oluşturuyor. Ürünün tavan montaj bacağı ile difüzörü ise şeffaf polikarbonattan üretilmiş.

  < Konu Resmi..>
  Aluminyum reflektörde açılmış olan deliklerden süzülen ışık da farklı bir efekt oluşturuyor. Enerji tasarruflu 32 W kompakt floresan ve elektronik balast kullanılan bu ürün, esnek olan kolun oynamasıyla farklı şekillere girebilmekte. Bu sayede, isteğe bağlı olarak direkt veya endirekt aydınlatma yapılabilmekte.


  Pıpe lambaderin öne çıkan bir başka özelliği de “dokunmatik dimmer” ile ihtiyaca göre ışık seviyesinin ayarlanabilir olması. Ürünün difüzörü 21cm. çapında, esnek tij 138 cm uzunluğunda, tavan montaj bacağı ise 18 cm çapında. Ofislerde, eğlence ve alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, evlerde, mağazalarda ve farklı çözümlerin düşünüldüğü tüm mekanlarda pıpe iddialı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

   
Farlılık isteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. gülmek isteyenlere

  gülmek isteyenlere

  :piha: :puhas: :puhas:
 2. Dövme Yaptırmak İsteyenlere Öneriler

  Dövme Yaptırmak İsteyenlere Öneriler

  dövme yaptırma yaşı sevgili dövmeleri dövme , yaptırmak isteyenler, öneriler, tavsiyeler, ipuçları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şahsen hiç tavsiye etmiyorum ama zevk meselesi,dövmeden hoşlanıyor olabilirsiniz.İlk defa yaptıracaksanız,size birkaç tavsiyemiz var. Kaç yaşından itibaren dövme yaptırılabilir? Bu yasalarımızda 18 yaş olarak belirlenmiştir....
 3. evden çalışmak isteyenlere...

  evden çalışmak isteyenlere...

  bayanlar slm,geçen sene maddi açıdan zor günlr geçirdiğim ir dönemde bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştığım bir firma var..1 senedir..çalışıyorum ama evden. güçlü bir firma..çalışma saatlerimi ve günlerimi kendim belırlıorum..katalog usuluyle eşe dosta satıyorum,evin ve kendi ihtiyaçlarımı burdan karşılıyorum,çunku içinde aklınıza gelecek hemen herşey var..iyide kazanıyorum şükür.bunu sizle niemi...
 4. ikinci meleğini isteyenler

  ikinci meleğini isteyenler

  :hamis:Kızlar merhaba forumda benim gibi ikinci cocuğunu isteyenler olabilir diye yazdım ben ilk cocuğumu hemen hamile kaldım sonra 4 yıl yasmin ilaç kullandım bıraktım şimdide ikinciyi istiyorum benim gibi iki numarayı bekleyenler paylaşabiliriz:hamis::leylek

Sayfayı Paylaş