1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Farlılık isteyenlere...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Farlılık isteyenlere... [​IMG] Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide'nin sıra dışı ürünlerinde biri olan Pipe serisi olan sarkıt lambalar mekanlara farklılık katıyor.
  Ünlü mimari ofis Herzog & De Meuron tarafından St.Gallen - İsviçre’de bulunan "Helvetia Partia" binası için tasarlanan pıpe, sıra dışı görünümü ile oldukça ilgi çekiyor.

  Sarkıt olan ürünün tij kısmı, esnek çelik hortumdan oluşuyor. Bu hortumun üzerine geçirilmiş olan doğal silikon kılıf ürünün sıra dışı dokusunu oluşturuyor. Ürünün tavan montaj bacağı ile difüzörü ise şeffaf polikarbonattan üretilmiş.

  [​IMG] Aluminyum reflektörde açılmış olan deliklerden süzülen ışık da farklı bir efekt oluşturuyor. Enerji tasarruflu 32 W kompakt floresan ve elektronik balast kullanılan bu ürün, esnek olan kolun oynamasıyla farklı şekillere girebilmekte. Bu sayede, isteğe bağlı olarak direkt veya endirekt aydınlatma yapılabilmekte.

  Pıpe lambaderin öne çıkan bir başka özelliği de “dokunmatik dimmer” ile ihtiyaca göre ışık seviyesinin ayarlanabilir olması. Ürünün difüzörü 21cm. çapında, esnek tij 138 cm uzunluğunda, tavan montaj bacağı ise 18 cm çapında. Ofislerde, eğlence ve alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, evlerde, mağazalarda ve farklı çözümlerin düşünüldüğü tüm mekanlarda pıpe iddialı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

   
Farlılık isteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bebek isteyenler

  bebek isteyenler

  bebek isteyenler bebek isteyenler forum Bebek İstiyoruz Hayatınızın en önemli kararını verdiniz. Artık bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz. Bugünden itibaren dikkat etmeniz gereken birçok nokta var. Neler mi? Yanıtı bu bölümde... Ebeveyn Olmaya Beş Adım Anne baba olmak veya olmaya karar vermek içgüdüsel bir davranış olduğu kadar düşünülmesi ve doğru zaman için karar...
 2. gülmek isteyenlere

  gülmek isteyenlere

  :piha: :puhas: :puhas:
 3. Zayıflamak İsteyenlere Yılbaşı Hediyeleri

  Zayıflamak İsteyenlere Yılbaşı Hediyeleri

  Yeni bir yıla sevdiklerimizin yanında girmek isteriz. Yılbaşında yapacağımız aktivitelere tüm yakınlarımızın katılmasını isteriz. Düşünsenize yılbaşına özel olarak düzenlediğiniz kutlamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızın gelmek istemediğini öğreniyorsunuz. Sebep mi? Sebepte diyete girmiş olmaları.. Zayıflama kararı aldıktan sonra nefislerini terbiyeye girişen dostlarınıza yılbaşında...
 4. ikinci meleğini isteyenler

  ikinci meleğini isteyenler

  :hamis:Kızlar merhaba forumda benim gibi ikinci cocuğunu isteyenler olabilir diye yazdım ben ilk cocuğumu hemen hamile kaldım sonra 4 yıl yasmin ilaç kullandım bıraktım şimdide ikinciyi istiyorum benim gibi iki numarayı bekleyenler paylaşabiliriz:hamis::leylek

Sayfayı Paylaş