2010 Haziran Anneleri

:çitos: doğururken anlamıyosun diyolar bebek çıkarken öylemi gerçekten ay nebiliyim iki doğum şeklide beni korkutuyo en az hasarla hangisinden kurtulurum hesap ediyorm :çitos:

evet doğumda acı falan hissetmiyorsun. hatta en kolay kısmı doğumhanedeki kısım oldu benim için. bebeğin çıktığını bile anlamadım. içimden birşey aktı sanki. gözünü korkutma sakın. doğumun ki şeklinde de canın yanacak tabi . sonuçta içinden bir canlı çıkıyor.gerçektende bebeğini kucağına alınca herşeyi unutuyorsun

Gunaydin kizlar :eek:rkide:
Kizimla tek parca mutlu mesut yasamaya devam ediyoz

yakında bölünürsün minerva ne kaldı şunun şurasında.
stella da doğuracaktı bugün. bir arayayım ne yaptı acaba ??

günaydınnn

kız archi bi sen bir de ben varım
galiba topiğin en hamarat kdınları biziz
dün sabahta sadece ikimiz vardık

dün sormuşsun dikişin varmı diye
evet var canım 3 dikişim vardı
sonuncusu az önce düştü

günaydınnn

kız archi bi sen bir de ben varım
galiba topiğin en hamarat kdınları biziz
dün sabahta sadece ikimiz vardık

dün sormuşsun dikişin varmı diye
evet var canım 3 dikişim vardı
sonuncusu az önce düştü

hahaha sorma çok hamaratız. bir yandan ev işi yapıp bir yandan buraya bakıyorum :)
dikişlerinin düştüğünü nasıl anlıyorsun ben bakıyorum birşey anlamıyorum

canım tuvalette temizlenirken ilk ikisi doğumdan 10 gün sonra birer gün arayla elime geldi sonuncusu ise az önce lavaboda peceteye geldi

düştülerse de anlamadım o zaman. 12 gün oldu doğum yapalı belki daha duruyordur.
neyse kızım uyanmadan tozları da alayım gelirim :) artık zamanla yarışıyorum iş yaparken.
senin kızın nasıl esmercim ? geceleri çok kalkıyor mu??

sen Egeyide sigortalattınmı ?? Sigortalattıysan zaten %20 sini ödiyeceksin. Sigortalatmadıysan senin sügortandan indirim uygulıyorlar dediğin gibi.
Bende Reha beye götürücem Ayşe Nazı babasının üzerinden sigortalattık yapıkredi sigorta. Kendi üzerimden olsaydı allians olacaktı.

Bu arada 19 undamı adanaya gideceksiniz uçak biletlerine bakıyordum bende sun ekspreste cumartesi 16:25 te gidiş uçağı var dönüşte aynı gece 22 de var herhalde ona yetişemezsini ertesi sabah 9 da san ekspresinki ama pegasusun dönüşü 20 si sabah 7 de var bu saatleri alırsanız çok az kalmış oluyorsunuz:)

canım nufus kağıdı çıktığı gün allianz sigortadan sigortalattık babamızın şirketi sağolsun :) cumartesi sabah 7 gidiş pazar sabah 7 dönüş biletleri eşim almış :)

canım nufus kağıdı çıktığı gün allianz sigortadan sigortalattık babamızın şirketi sağolsun :) cumartesi sabah 7 gidiş pazar sabah 7 dönüş biletleri eşim almış :)

kararlısın yani gidiyorsun.yazık kız egeyi nasıl bırakacaksın. insanın burnunda tüter.

bu arada stella ile konuştum suni sancı verilmiş. açılması 2 cm olmuş. sancıları da 2 dk ya düşmüş ama ağrısı pek yokmuş. sesi çok iyi geliyordu. benim sancılar 2 dk ya düştüğünde ölüyorum sanmıştım :)

bugün beril hanım da dünyaya teşrif ediyor bebisim

kararlısın yani gidiyorsun.yazık kız egeyi nasıl bırakacaksın. insanın burnunda tüter.

bu arada stella ile konuştum suni sancı verilmiş. açılması 2 cm olmuş. sancıları da 2 dk ya düşmüş ama ağrısı pek yokmuş. sesi çok iyi geliyordu. benim sancılar 2 dk ya düştüğünde ölüyorum sanmıştım :)

Cevabı grupta yazayım :)

Çok güzel ya inşallah istediği gibi normal doğurur stella da haklarında hayırlısı olsun :)

Berilde gelsinde kızlarımız çoğalsın ben fotografları babamıza gösterdiğimde oğluma kız mı bakıyorsun diyor :)

Cevabı grupta yazayım :)

Çok güzel ya inşallah istediği gibi normal doğurur stella da haklarında hayırlısı olsun :)

Berilde gelsinde kızlarımız çoğalsın ben fotografları babamıza gösterdiğimde oğluma kız mı bakıyorsun diyor :)

Geri