gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba hamile olabilirmiyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben en son geçen ay adet oldum ve adetimin üzerinden 3 gün geçti test yaptırdım ama hamile değilsin dedi test bana şu eczanelerden alınan gebelik testinden yaptırdım. Ama adetim geçti acaba stres mi yaptım ki hamile olabilir miyim kızlar lütfen yardım edin bana ya çok istiyorum hamile kalmayı çoooook :S

acaba hamile olabilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

eşimle adetimin 7.günü ilişkiye girdik şu an 1 hafta geçti ve kasıklarımda ağrı ve akıntı war bir de sabah uyandığımda aşırı bel ağrısı oluyor.acaba hamile olabilirmiyim ya da ne zaman test yapmam gerekir ne zaman belli olur:???
  2. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  3. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

Mrb bişe sormak istiyorum. çatlatma iğnesi vurduralı 16 gün oldu 14.günümde kan tahlili yaptırdım sonuç negatif. Hastada olmadım. Sonradan pozitif olma ihtimali var mı acaba . Dişimden dolayı antibiyotik kullanmam lazım nolur nolmaz diye beklemedeyim. Acil yardım..
  4. hamile olabilirmiyim

hamile olabilirmiyim

Esimle adetime 3 gun kala iliskiye girdik 3 gun boyunca bikackez iliskidn snra azck kanama olduyodu 3 gun sonra adet gordum adetim6 gun surdu o gunun aksami da iliskiye girdik 4 gun falan simdi yatarken belimde agri oluyo karnimda şişiklik var sabah 7 de uyanan ben 1 den asaga yataktan kalkamiyorum kalktmmi basim donuyo hamile olmaihtimalim varmi yoksa fazla istedigim ve arastirdigim icin...
  5. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

eşimle 2 ay önce korunmayı bıraktık. bu ay adetim 1 gün gecikti test yaptım şimdi negatif ama çok halsizim gebelik olasılığım nedir ?

Sayfayı Paylaş