gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil yardım edinnnnnnn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Maket okul yapımını anlatınız lütfen resim olursa sewinirim lütfen desteklerinizi bekliorum

Acil yardım edinnnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. acil yardım farlutal

acil yardım farlutal

farlutal farlutal ve gebelik kullanırken adet olmak kullanırken hamile kalmak hamile kalınırmı merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün...
  3. acil yardım istiyorumm

acil yardım istiyorumm

meleklerden yardım almak arkadaşlar ben daha yeni üyeyim şimdiye kadar birkaç mesaj attım ama ne cevap gördüm ne de mesajlarımı görebiliyorum.beni sevmediniz mi yoksa:( yardımcı olursanız sevinirim.ağlicam yoksa:grev::grev:
  4. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  5. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?

Sayfayı Paylaş