gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aglamak istiyorum

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Offfffff cokk kötüyüm cok üzgünüm neden bilmiyorum hep aglamak istiyorummmm hiç durmadan.eskisi gibi sevinemiyorummmm gülemiyorumm artık sanki bir yorgunluk var gibi üstümdeee:küstüm::küstüm::cry_smile::uhu::uhu:

aglamak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istiyorum

istiyorum

Geçinmek için ne yaptığın beni ilgilendirmiyor. Neyi özlediğini, kalbinin arzuladığı şeye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edip edemediğini bilmek istiyorum . Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Aşk için, hayallerin için, yaşıyor olma serüveni için, bir ***** gibi görünme riskini göze alıp almayacağını bilmek istiyorum. Ay´ının etrafında hangi gezegenlerin döndüğü beni...
  2. Aglamak

Aglamak

AGLAMAK Rahmandan kuluna bir armagan, bir rahmet!... Aglamak; Içteki slklntllari disa atmaktir... slklntllardan arinmaktir!... Bazen sevgiliye naz! Bazen sitemdir! Bazen de anlasilamamaktir... Bazen pismanligin ifadesi... Aglamak; Kaybedilene agit! Hüznün doruk noktasi... Resulün kaybettigi ogluna hediyesi ... Ya Resulallah! Sen de mi? Dedirten inci taneleri... Bazen Rabbe...
  3. aglamak ıstıorum cok kotuyumm

aglamak ıstıorum cok kotuyumm

hamilelikte ağlamak gebelikte ağlamak hamileyken gebelikte üzülmek hamilelikte üzülmek ben sımdı ne yapayım kıme guveneyım .okadar caresızımkı....bundann once bı arkla tanıstımm benden kucuk.nette tanıstık..aramızdan su sızmazdı okadar ıyı anlasıordukkı herseyını solerdı bana sevdıgı kızı bılee hep dertlesırdıkk....ama benımmm 1.5 yıllık uyesı oldugumm veee bırsuru emek harcadıgım o sıteye...
  4. aglamak.....

aglamak.....

:cry::cry:cok güzel bir yazı buldum canlarım nette hemen sizlerle paylaşmak istedim....:cry: Zamanın birinde hep ağlayan,gözünde yaşı hiç eksik olmayan bir kız varmış. Ne derdi ne sıkıntısı varmış ama ağlarmış işte.Kimse nedenini bilemezmiş. Bir gün kapısı çalınmış.Ama kapıda kimsecikler yokmuş. Kapının önünde yalnızca bir kavanoz. Etrafa bakınmış,kimseyi görememiş.Almış içeri...

Sayfayı Paylaş