..asker yarim...

2 gündür konuşmuyordukk yaa dün gece aradı bitanemm konuştukk..ayy ısparta kodunu görünce bayılıyordum yaa :D sevinçten havalara uçtumm :deli: sesinii çok özlemişiim yaa..bu sabahta aradı konuştukk..rabbim güzel mevlam..sen bitanemi bana bağışla..askerimi koru...

ayy cok sevindim canım benimm :dancing:ayyy gercektenn adınaa cook ama cokk sevindim şikerimm dayan gececek bu günlerr allahım senii sevdiğine bagışlasın hakanını da rabbim sana bagışlasınn aminnnnnnnnnnnn......

ayy cok sevindim canım benimm :dancing:ayyy gercektenn adınaa cook ama cokk sevindim şikerimm dayan gececek bu günlerr allahım senii sevdiğine bagışlasın hakanını da rabbim sana bagışlasınn aminnnnnnnnnnnn......

gamselim çok saol güzel dileklerin için bitanemm.arayınca okadar mutlu oluyorum ki aramayıncada beş karış suratla geziyom evde :D rabbim gökhanınıda sana bağışlasın..sende beklicen yakında asker yolu..şimdiden sabır versin..askere gitmeden bol bol görüşün bence sana tavsiyem :D.... bu günlerin geçicek hiiç üzülmee bitanemm...

Asker Yarim

Birgün Yasi gelmisti,
Yoklama eline verilmisti,
Ugurlanirken bayrak umzuna serildi,
Benden ayirdiginiz asker yarimdi....
Vatan icin yeminini etti,
Canimi seve seve veririm dedi,
Ben onsuz yasarmiyimki,
Allah korusun benim Askerimi....
Günler onsuz gecermi, özlemin sonu gelmezmi,
Hasretli mektuplar bitmezmi,
Birakin gelsin askerimi....
Izin cok cabuk bitermis,
Ayni bir ruyaymis gibi
Giderken esas durusunu gösterdi,
Adam etmissiniz yarimi...
Telefonda ne tatli gelir sesi,
Yüregini deser hasretli sözleri,
460 gün bitmezmis gibi,
Hadi artik verin askerime teskeresini....

Gözlerimden yas eksilmedi, ona olan sevgim hic dinmedi, Yüregim hep yollarini gözledi, siir bitti ama o daha gelmedi...
şiker beğendi askerimin günlüğüne yazdım :D

gamselim çok saol güzel dileklerin için bitanemm.arayınca okadar mutlu oluyorum ki aramayıncada beş karış suratla geziyom evde :D rabbim gökhanınıda sana bağışlasın..sende beklicen yakında asker yolu..şimdiden sabır versin..askere gitmeden bol bol görüşün bence sana tavsiyem :D.... bu günlerin geçicek hiiç üzülmee bitanemm...

olmuyorr be hayatımm 1:5 ayı kaldııı ... nese yaa senn hep böle mutlu ol canımm hakanınlaa bugünler gececk bilirimm o mutlulugu da oo suratı ne diyeyimm allahım gönlünden geceni sana versinn birtanem....inşş gecer şikerimmm .... aminnn...canım ...aminn....

olmuyorr be hayatımm 1:5 ayı kaldııı ... nese yaa senn hep böle mutlu ol canımm hakanınlaa bugünler gececk bilirimm o mutlulugu da oo suratı ne diyeyimm allahım gönlünden geceni sana versinn birtanem....inşş gecer şikerimmm .... aminnn...canım ...aminn....

amin canım inş geçer..rabbim onun askerliğnin bitmesini görmeyi nasip etsin bana...canım senin için sadece zaman..ne güzel arıyor konuşuyorsunuz o bile güzel sevmese hiiç aramazz bile..sadece sabırlı oll gamseliim benimm..

amin canım inş geçer..rabbim onun askerliğnin bitmesini görmeyi nasip etsin bana...canım senin için sadece zaman..ne güzel arıyor konuşuyorsunuz o bile güzel sevmese hiiç aramazz bile..sadece sabırlı oll gamseliim benimm..

amin canım benimm ...
tamam birtanem sabırlı olmaya calışıyorummm deniyorumm bişeyler içinnn işteee...
kendine cokkk iii bakk kocamann öpüyorum senii canımm...

Geri