bu ay bebek bekleyenler

ALLAH yardımcın oLsun canım müjdeli haberlerini bekliyoruz.
ßen bu ay oLumsuz çıktım.Hayırlısı.İnş bebbişini qörürsün kalp atımını duyarsın aminnnnnnnnn Tek sevincimiz şuan sende :raila:
dün doktora gittim canım sonuçlarım iyi çıktı beta hcg 2333 e yükselmiş :) çok şaşırdım 1 haftada nasıl fırlamış.ultrasonda sadece keseciğini görebildi doktor daha çok küçük olduğu için haftaya gel hem bebeğini görelim hemde kalp atışlarına bakalım dedi :) bakalım haftaya görücez hayırlısıyla.dış gebelik değilmiş çok şükür en büyük korkum oydu.bu arada bugün çok heyecanlıyım bu gece 2011 e adım atarken saat 12 de tüm ailemiz öğrenecek şuan eşim ve benden başka kimse bilmiyo.:) yeni yıl hediyesi yapıcaz onlara :raila:

yeni yılın ilk ayındada senden ve diğer bebek isteyen arkadaşlarımızdan bekliyoruz güzel haberleri inşallah... çalışmalar devam kızlar sıkı çalışın bırakın ovulasyonu falan ay boyu gün aşırı çalışn Allah'ın ne zaman vereceği belli olmuyo :) kış günü zor biliyorum ama nelere katlanmayız ki bebek için :p

Kizlar bu arada hepinize iyi yillar... Yeni yil hepinize güzellikler,sağlik,mutluluk ve huzur getirsin inşallah... Tüm bebek isteyenlere bir an evvel hayirlisiyla bu güzel duyguyu tattirsin rabbim yeni yilda ve tüm hamişlerede bebeklerini sağlikla kucaklarina almayi nasip etsin... Hepinizi seviyorum... Mutlu yillarrrrrr...........

Kizlar bu arada hepinize iyi yillar... Yeni yil hepinize güzellikler,sağlik,mutluluk ve huzur getirsin inşallah... Tüm bebek isteyenlere bir an evvel hayirlisiyla bu güzel duyguyu tattirsin rabbim yeni yilda ve tüm hamişlerede bebeklerini sağlikla kucaklarina almayi nasip etsin... Hepinizi seviyorum... Mutlu yillarrrrrr...........

canım sana da mutlu yıllar... dilekerin için tşkler, sen de bebeğini ultrasonda görür, kucağına alırsın inş...

2011 yılı burdaki tüm anne olmak isteyenlerin yılı olsun, Allah umutlarımızı boşa çıkartmasın ve inş hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Hamiş meleklerimizin de bebeklerini kucağına almayı ve o güzel bebeklerinin kokusunu duymayı nasip etsin... Tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileklerimle mutlu yıllar canlar...

benimde ayni aslinda 6 haftalik ben de bugun dr a gidicem bakalim biraz korkum var dis gebelik mi normal mi
hemen ultrasyona da almiyorlar benim ogrenmem icin birazcik daha var burda sistem biraz farkli

slm mrb benimde 16 kaldı bende bekliyom ve işallah allah bana bitane minacık ayaklı minacık elli mis kokulu bir ewlat nasip eder işallah bebegim olur işallah benimde pek belirtim yok ama işte her adetimde aglıyorum :(

benimde 16 günüm kaldı umudum yok ama allah işallah olmayanlara ve bekleyenlere versin banada verir işallah güzel eserinden hiçbirimizi mahrum bırakmasın amin allahım aminn

bende yeni katıldım siteye yorumlarınızı okudukça dahada bi geliyrm kendime bende bu ay bekliyrm hayrlısyla inş bu ay bende hamileymdr .. dualarınızda banada yer ayrnnn ..

kızlar merhaba,

uzun süredir giremiyorum.. ya işlerim çok yoğun oldu yoğun olmayan günlerdede işe gelmedim bikaç gündürde eşim rahatsızlandı onunla ilgilendim vs giremedim ... 7. haftamzı tamamlamak üzereyiz bebeğimle... mide bulantıları dşında bi sıkıntımız yok çok şükür... sizlerin nasıl gidiyor kızlar? güzel haberleri bekliyorum...

Geri