gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çatlatma iğnesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler

çatlatma iğnesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesi yaptıranlar..

çatlatma iğnesi yaptıranlar..

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket...
  2. Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

yumurta çatlatma iğnesi ne için kullanılır,yumurta çatlatma iğnesinin yan etkileri,yumurta çatlatma iğnesi ne işe yarar,yumurta çatlatma iğnesi ne zaman etki eder,yumurta çatlatma iğnesi nereye vurulur,yumurta çatlatma iğnesi nasıl vurulur ,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi nedir? Ne işe yarar? Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık önerilen...
  3. Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

ovitrelle nedir,ovitrelle nasıl kullanılır,ovitrelle ile hamile kalanlar,ovitrelle yan etkileri,ovitrelle iğnesi,ovitrelle kullanımı hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi kısırlık tedavisinde sıkça kullanılan fakat hastalar tarafından ne işe yaradığı pek bilinmeyen bir ilaç türüdür. Yumurtanın oluşumu ve büyümesinde kullanılan ilaçlar ile karıştırılmamalıdır. Yumurta çatlatma...
  4. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar
  5. Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Kizlar benim gibi catlatma ignesi yaptiranlar sabirsizliktan ve meraktan catlayanlar buyrun birbirimize destek olup moral vermeye :)

Sayfayı Paylaş