gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Dogum cantanızda ne vardı ????

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

evet doguma hazırlanan yada dogum yapmış melekler dogum cantanızda ne vardı bakem ben hamıle degılım ama olanlar var onlara yardımcı olmak isteyenler gelsinler paylaşsınlar optummmmm melişler

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evt paylaşırsanız melişler süper olur..ayyüzlü iyi bir konu açmışsın ben düşünmüştüm tşk

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    sagol canım

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    yardımcı olabılacak bi hamiş melek yokmuu

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet kızlar iki doğum yapan tecrübeli biri olaraktan konuya ilk ben el atıyorum=) Öncelikle bebeğiniz için zıbın takımı koyuyorsunuz.zaten hastane çıkışı dedinizmi bebe mağazalarında size veriyorlar. yedek kıyafet koymanızda fayda var aslında sezeryanda daha fazla hastanede kaldığınız için mutlaka siz ve bebeğiniz için yedeklerinizi koymayı ihmal etmeyin.Bebek bezi koyuyorsunuz.bebişin doğduğu aya göre soğuksa battaniyesini yaz ayıysa penye battaniyesini koyuyorsunuz.Kendiniz için pijama gecelik tercihinize göre yedekleyip yanınada aynı şekilde iç çamaşırlarınızı koyuyorsunuz.Hastane ortamında dezenfekte açısından yanınızda bu tür ıslak mendil ve benzeri dezenfekte edici şeyleri unutmayın.Yaptığınız doğum şekline göre hasta bezi yada orkit koymayı unutmayın.Yine doğum yapacağınız hastaneye göre (Özelde yapacaksanız zaten herşeyi temin ediyorlar)devlet hastanesi yada sigortada yapacaksanız yanınıza nevresim takımı almayı unutmayın lazım oluyor bu hastanelerde.Ve bebişinizin sarı yada kırmızı örtüsünü almayı unutmayın biliyorsunuz al basar derler üstünü örtmeyince bende almıştım.Şimdilik aklıma gelenler bunlar yine gelen olursa yazarım kızlar:yumurta:

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
Dogum cantanızda ne vardı ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cocugunuzun beslenme cantasında neler olmalı?

cocugunuzun beslenme cantasında neler olmalı?

Okula giden çocukların beslenme saatleri de düzenlenmeli. Beslenme çantalarındaki gıdalar çocukların gelişimleri açısından büyük önem taşıyor.Beslenme saatleri ve düzenine uyum için anne babalara önemli görevler düşüyor. Çocuk beslenmesinde de bireyin yaşına ve olması gereken ağırlığa uygun bir diyetle beslenmesi sağlanmalı, yanlış beslenme alışkanlıkları düzeltilmelidir. Beslenmede yarış...
  2. Deri Cantalar....

Deri Cantalar....

deri çantalar
  3. Longchamps cantalarI

Longchamps cantalarI

longchamp türkiye longchamp turkiye fiyatları çanta fiyatları
  4. Dogum cantanızda olması gerekenler hamısler

Dogum cantanızda olması gerekenler hamısler

Sizin için: Hamilelik ve doğum çizelgeniz ve doktor kontrollerinizin bulunduğu dosyanız, son yaptırdığınız kan ve idrar tahlilleriniz, sigorta kartınız, sağlık karneniz Yakınlarınızın telefon numaraları Nakit para ve kredi kartları 3 adet önden açılan gecelik ve 1 adet sabahlık Eğer üşürseniz giyebileceğiz bir hırka Ayağınızı sıcak tutacak kalın çoraplar İçinde rahat ettiğiniz kolay...
  5. Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Merhaba melekler..her ınsanın dogum gunu heyecenı sarar.kım bana ne hedıye alacak dıye dusunur dururuz..ben mesela aılemden arkadaslarımdan ve sevgılımden hedıye beklerım ve alırım...sız melekler dogum gununuzde kımden ve ne hedıye beklıyorsunuz.paylasırsanız sevınırım.yorumlarınızı beklıyorum......

Sayfayı Paylaş