gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar sizden bir konuda yardım ya da bilgi rica ediyorum acaba Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır bilen varsa bana Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır tarifini yazabilir mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. islim kebabı nasıl yapılır

islim kebabı nasıl yapılır

islim kebabı http Malzemeler: 1,5kg ince uzun patlıcan 4-5 adet çarliston biber, irice doğranmış 3-4 adet küçük domates köfte için: yarım kg kıyma 1 yumurta 1 kuru soğan 2-3 diş sarımsak 2-3 dilim ekmek içi (fırında kurutulup rondoda çekilmiş) tuz karabiber sos için: 2-3 domates sıvıyağ 1 çay bardağı su tuzHazırlanması: Patlıcanların kabuklarının bir kısmını ortadan kesin, böylece diğer...
  2. islim kebabı

islim kebabı

kürdanda patlıcan kürdanlı patlıcan kebabı Malzemeler : 1 adet kuzu kolu(parçalara bölünmüş)1 adet büyük boy kuru soğan4 adet patlıcan 2 adet domates4-5 adet sivribiber1,5 çorba kaşığı domates salçası100 gr margarinyeterince tuz ,karabiber ve tozşekerYapılışı : önce patlıcanları alaca soyup uzunlamasına dilimleyerek tuzlu suda 15 dakika bekletelim. kuzu etlerini porsiyonluk parçalayıp margarin...
  3. Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.
  4. Etli İslim Kebabı ya da Kürdan Kebabı Yapılışı

Etli İslim Kebabı ya da Kürdan Kebabı Yapılışı

Etli İslim Kebabı tarifi İslim Kebabı Yapılışı Sevgili melekler, patlıcanı sevenler, karnıyarık yemeği ile imambayıldıdan vazgeçemem diyenler, kısacası patlıcanı her haliyle sevenler :) Bu yazımızda etli islim kebabı tarifi ile karşınızdayız. Kürdan Kebabı da denilen bu muazzam lezzet için buyrun tarifimize.. :) İslim kebabı için gerekli olan malzemeler 250 gr. et 4 kaşık yağ 1 adet...
  5. Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda bu Avea Bal Paket Nasıl Yapılır bilen var mı varsa bana da yazsın bende Avea Bal Paket yapmak istiyorum ama işte nasıl yapılır bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş