gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Açma Börek Tarifi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar geçenlerde bir ev oturmasına gittik orda açma börek yapmışlardı ilk defa ev yapımı açma börek yedim şahane olmuştu çekindim tarifini de isteyemedim acaba aranızda Ev Yapımı Açma Börek Tarifini bilen var mı ki bana versin bende yapim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Açma Börek Tarifi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elde Açma Börek Tarifi Buyrun

Elde Açma Börek Tarifi Buyrun

Ev Yapımı Açma Börek Yapılışı Resimli Ev Yapımı Açma Börek Tarifi Sevgili melekler, hiçbir yemek insanın kendi elleriyle, emek vererek yaptığı gibi leziz olmaz, bunu hepimiz biliyoruz :) O yüzden de yemeklerimizi mümkün mertebe evde kendimiz yapmaya çalışıyoruz. Öyle ki artık dışarda tattığımız o müthiş lezzetleri evde kendimiz yapabiliyoruz. İşte o lezzetlerden biri olan ev yapımı açma...
  2. Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba kızlar evde ekmeğini kendi yapan var mı nasıl yapılıyor evde ekmek eşim bana ekmek yapma makinası da almış ama bilmiyorum işte:S Ev Yapımı Ekmek Tarifi bilenler lütfen bana da yapılışını yazın.
  3. Ev Yapımı Köfte Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Köfte Tarifi istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Ev Yapımı Köfte Tarifi vermenizi rica ediyorum bende evde köfte yapmayı öğrenmek istiyorum. Şimdiden Ev Yapımı Köfte Tarifi için çok mersi.
  4. Ev Yapımı Nar Suyu tarifi istiyorum sizden

Ev Yapımı Nar Suyu tarifi istiyorum sizden

Ramazan ayında iftarda ve iftardan sonra ikram edebileceğim ve içeriğini bildiğim içecekler istiyorum yani içecekleri kendim yapmak istiyorum ve eşim nar suyunu çok seviyor acaba Ev Yapımı Nar Suyu yapımını bilen var mı aranızda?
  5. Ev Yapımı Poğaça Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Poğaça Tarifi istiyorum

oruç oruç canım bir poğaça istiyor ki kızlar sormayın heralde akşama iftarda poğaça yapacam ama önce bir sizden yapılışını öğreneyim. Ev Yapımı Poğaça Tarifi bilen varsa versin

Sayfayı Paylaş