Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

evet hamılesınızzzzz butun 2.çizgi silik çıkanlarrrr bende ole oldum hemen saglık ocagına kostum adetımden 4 gun gecmıstı ve cok bellı belrısızdı hamıle oldugumu ogrendım ama dusuk yaptım:( smdı hasta olmayı beklıyorum

hamileyim

merhaba hepiniin yazılarını okudum .bende test yaptım evde kendim 2.çizgi silik çıktı ama bakınca belli oluyo sadece 1. çizgi gibi net değildi sonra her ihtimale karşı 2.testi yaptık bu seferde tek çıktı ikisini arka arkaya yaptık.. hamile olmadığı düşündüm önemsemedim üzerinden 2-3 hafta geçti şuan siddetli karın ağrısı yaşıyorum ara ara baş dönmelerim oluyo ve 2 gündür yarım saat arayla tuvalete gdiyorum .. benim adetim hep düzensizdi o yüzden kan testi yaptırıcam ama haftaya yaptırabilirim .. şuan iş nedeniyle gidip yaptıramıyorum sizce hamilemiyimdir..

canım benim,ben şuanda 28 haftalık hamileyim. ve bende adetime 10gün kala idrarda öğrenmiştim.ve aynı seninki gibi silik çıkmıştı :)) ikinciyi yaptım bozuk olabılır dıye,oda aynısı cıktı. inş.hamilesindir :))

bnmde böyle çıktıı bndemi hamileyim kızlar ya benim adetim 5 gün gecikti ama bugün yaptım aynen böyle çıktı hattA DAHA BELİRGİNN

Slm benim bi sorum olacak adetlerim duzenlidir son adet tarihim 18.01.2012 bugun 4gundur geciyor 3. gunu test yaptim ikinci cizgi billi belirsiz silik cikti biraz zaman. gecince kayboldu sol kasigimla bacagimda ara ara agri oluyor hic adet olacakmisim gibi hissetmiyorum midem cok yaniyor bide midem cok kaziniyor surekli aclik hissediyorum normalde pek yemek yiyen biri degilim hic aklima gelmez ama 2 gundur bi turlu doymuyorum acaba hamilemiyim acele cvpppp

bende aynı durumdayım ikinci çizgi silik ama yinede anlaşılıor regl ağrısı hala devam ediyorum bugün 10.günüm geçti bakalım biraz daha bekleyip kan testi yaptırıcam

bebişim gelsin

meraba arkadaşlar benimde adetime 7 gün var ama , dün akşam test yaptım ilk başta tek çizgi çıkmıştı aradan yarım saat geçti tekrar bakim bi dedim ikinci çizgi silik bi şekilde belirmiş. acaba hamişmiyim inşallah öyledir ya herkes gibi bende çok istiyorum çünkü

meraba arkadaşlar benimde adetime 7 gün var ama , dün akşam test yaptım ilk başta tek çizgi çıkmıştı aradan yarım saat geçti tekrar bakim bi dedim ikinci çizgi silik bi şekilde belirmiş. acaba hamişmiyim inşallah öyledir ya herkes gibi bende çok istiyorum çünkü

Merhaba herkeze bende bugun uye oldum.yaklasık 4 yıldır evlıyım .2 yıldır cocuk ıcın ugrasıyoruz olmadı .adetım 2 gun gecıktı test yaptım ılk once tek cızgı cıktı cok uzuldum.Sonra bır kenara bırakıp Allahtan umıt kesılmez dedım fakat 3 saat sonra baktım ıkıncı cızgı barız sekılde cıkmıstı . sonra 5 gun daha renglı olmadım tekrar bugun test yaptım ve cok sılık bır sekılde ıkıncı cızgı hemen 2 dk ıcınde belırmeye basladı.hemn kan tahlılıne gııtım .bugun saat 18:30 da sonuc cıkacak ne olur dua edın arkadaslar pozıtıf cıksın.Allahım herkeze saglıklı hayırlı melekler nasıp etsın ınsallah banada

azra elvın ve sunu soylemk ıstıyorum sonradan cıkan ıkıncı cızgılerı dıkkate alın cok arastırdım bır cok kadın bu sekılde hamıle kalabılmıs.ınsallah sende hamılesındır .

sonuc aldım cok sukur Allahıma hamıleyım.Allah ısteyen herkeze hepımıze saglıklı hayırlı evlat nasıp etsın.Rabbım dualarınızı kabul etsın.

Geri