Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

canım ya ben doktora gittim ban ilk sözü kilonun %10'unu ver dedi. Bir de hastalanınca 2-3. Günü gel dedi. 2 aydır bir türlü gidemedim. Gittiğim zaman ne yapılacağı hakkında hiç bir fikrim yok. Allahım nefret ediyorumjinokoloji masasına yatmaktan.neden hastayken çağırdı onuda anlamış değilim kendimi boşuna gitmiş gibi hissettim ayrıca doktoruda sevmedim. Biliyorsun böyle durumlarda doktorun iyi olması önemli. Inşallah kiloları veririz.( bu arada 65 kiloya düştüm) ve hiçbir şeye gerek kalmadan hamile kalırız.

Evet canım aynısını bana da dedi, veriyorum bakalım ama ben % 10 u geçmeye niyetliyim :) adetli iken muayene ediyorlar canım, sanırım bazı şeyler daha iyi görünüyormuş, dr.u sevmedi isen hemen değiştir, insanın içine bir sinmedi mi ondan hayır gelmiyor... :)

Slm Lale topiğin hayırlı olsun umarım burası sanada bizede şans getirir benim anneannem 40 ından sonra gebe kalmış ve annem sonrada teyzemi dünyaya getirmiş başkada çocuğu yok Halam da 38 yaşında evlendi 40ında gebe kaldı daha çook örnekler vardır onun için yaşı problem etme bu Allahımın bir hikmeti bende 21 aydır gebe kalamıyorum bende sorun yok gibi gözüküyor sen biliyorsun sanırım eşimde problem var doğal yollardan gebe kalma şansım çok düşükmüş umudumu kaybetmiyorum çalışmaya devam :)

tatlım topiğin hayırlı olsun öncelikle...

bence burası bilgi açısından bebek bekleyen tüm arkadaşlarımın işine yarayacaktır.

rabbim -konuyu sen açtığına göre- önce sanaaaa sonra da bebek isteyen herkese meleklerini göndersin inşallahhhhh, inşallah herkes bu duyguyu tadar.

öpüyorum canım.

lalezarım topiğimiz hayırlı olsun canım benim.inşallah adı gibi anneliğe hazırlanırız o miniklerin haberlerini alırız.bende 1 yıllık evliyim.hiç korunmadım.evlenmeden önce pko vardı bende 2 ay da bir oluyordum bu nedenle.pko luların halinden anlarım o yüzden.ama evlendikten sonra adetim düzene girdi. doktora evliliğimin ilk ayı gittim bi problem yok dedi.ama olmadı bugüne kadar.bu ayda olmazsa artık 1 sene oluyor doktora tekrar gidicez.belki klomen verir hem bu sefer eşimde baktırmak istiyor kendine.bizim hikayemizde böyle işte.Allahın gücüne gitmesin ama beklemek gerçekten zor.

Slm Lale topiğin hayırlı olsun umarım burası sanada bizede şans getirir benim anneannem 40 ından sonra gebe kalmış ve annem sonrada teyzemi dünyaya getirmiş başkada çocuğu yok Halam da 38 yaşında evlendi 40ında gebe kaldı daha çook örnekler vardır onun için yaşı problem etme bu Allahımın bir hikmeti bende 21 aydır gebe kalamıyorum bende sorun yok gibi gözüküyor sen biliyorsun sanırım eşimde problem var doğal yollardan gebe kalma şansım çok düşükmüş umudumu kaybetmiyorum çalışmaya devam :)

Canım evet örnekler çok ben pek sorun etmiyorumda dr.lar ediyor :) inşallah dediğin gibi hepimize uğurlu olur :) senide ekleyeyim isteye..

tatlım topiğin hayırlı olsun öncelikle...

bence burası bilgi açısından bebek bekleyen tüm arkadaşlarımın işine yarayacaktır.

rabbim -konuyu sen açtığına göre- önce sanaaaa sonra da bebek isteyen herkese meleklerini göndersin inşallahhhhh, inşallah herkes bu duyguyu tadar.

öpüyorum canım.

İnşalah aminnnnnnnnnnn canım, bebek bekleyen tüm arkadaşlarımız burada bildikleri duydukları, gördükleri her deneyimi paylaşırlarda, birbirimize faydamız dokunur :)

Bende öpüyorum çok prensesinle ikinizi :)

lalezarım topiğimiz hayırlı olsun canım benim.inşallah adı gibi anneliğe hazırlanırız o miniklerin haberlerini alırız.bende 1 yıllık evliyim.hiç korunmadım.evlenmeden önce pko vardı bende 2 ay da bir oluyordum bu nedenle.pko luların halinden anlarım o yüzden.ama evlendikten sonra adetim düzene girdi. doktora evliliğimin ilk ayı gittim bi problem yok dedi.ama olmadı bugüne kadar.bu ayda olmazsa artık 1 sene oluyor doktora tekrar gidicez.belki klomen verir hem bu sefer eşimde baktırmak istiyor kendine.bizim hikayemizde böyle işte.Allahın gücüne gitmesin ama beklemek gerçekten zor.

Hayırlı olsun canım hepimize inşallah, deneyimlerimizi bilgilerimizi, yaşadıklarımızı paylaştığımız bir yer olsun sohbetten daha çok !
Mercimek sevdalılarında sohbetimizi ediyoruz zaten :)

ANNE OLMAK İSTEYEN MELEKLERİN SORUNLARI:
LALEZAR : 3 yıllık evli, 2 yıldır bebek istiyor, yaş 39, 2010 yılında sebebi belirlenemeyen 2 düşük yaptı, kilo verme aşamasında...
TUVANNA : 3 yillık evli, 8 aydir cocuk istiyor, herhangi bir tedaviye baslamadi, pko .lu prolaktin hormonu yüksek, ilaç olarak dopergin kullanıyor..
SALKIM : 1 yıllık evli, agustos ayında düşük yaptı, bu ay klomen kullandı, çatlama ignesi yapıldı sonuç bekliyor..<!-- google_ad_section_end -->
BEMBEYAZ :6 yıllık evli, 1 kızı var, 2. bebeği istiyor, Adet düzensizliği ve kilo fazlası var, kilo veriyor..
ŞİMAL : Pko hastası, prognova diye bir ilaç kullanıyor...<!-- google_ad_section_end -->
HAZAN_11 : 21 aydır bebek istiyor, eşinde problem var...
GÜLKER : 1 yıllık evli, pko hastası, korunmamasına rağmen bir yıldır bebeği olmadı...

Geri