hamile kalmak isteyenler 2013

gecen doktor randevusunda bir kadinda ayni agrilardan sikayetciydi, sonra gebelik testi sonucu geldi hamileymis!umarim sende hamilesindir herseyin hayirlisi!!
evet vajınamın ustunde bır agrı oldu halada devam edıyor bakalım ayın 6 sında bellı olacak varmı yokmu yuce rabbim inş nasip eder mesajında benı ınanılmaz pozıtıv ettı tesekkurler

slm kızlar basılsınız bakalımm ...beyazcım yumurtalar çok güzel büyüyor...rabbim sonucunu da güzel yapar inşallah cnm yaa bende sabırsızlanıyorum..ama bana en az 3 ay gelme dedi hatta 6 ay ama ben 6 ay dayanamıcam doğrusu...inş emeklerimizin karşılığında sağlıklı hamile kalırız

kimsecikler yok :( tek tup bebek asamasinda olan benmiyim! herneyse bugun doktor randevum vardi, 3 yumurtam olmus 3ude geliyor dedi doktor ve cok iyi dedi, tekrar gonal f verdi, birde catlarmayi engelleyecek bir igne!pazartesi randevum var! yine aglayan insanlarla karsilastim, hamilelermis, onlari gorunce cok mutlu oldum...bir cok insanla tanisma sansim oldu, yalniz olmadigimi bilmek hosuma gitti!umarim hersey yolunda gider!! pazartesi yazarim! hersey gonlunuzce olsun yupisyupisyupis
ayy cnm bu tedaviden sonra sende o sevinçten ağlayanların arasında olacaksın inş..herşey güzel gidiyor sonuda güzel olacak inş cnm

evet vajınamın ustunde bır agrı oldu halada devam edıyor bakalım ayın 6 sında bellı olacak varmı yokmu yuce rabbim inş nasip eder mesajında benı ınanılmaz pozıtıv ettı tesekkurler
cnm benim inş bu belirtiler hamilelik belirtileridir de daha sonra tedaviyle falan uğraşmazsın allahın izniyle rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah cnm benim:):kiss:

ayy cnm bu tedaviden sonra sende o sevinçten ağlayanların arasında olacaksın inş..herşey güzel gidiyor sonuda güzel olacak inş cnm

saol canim insallah! bugun son ignem yarin randevum var! dun cok sancim vardi ya acaba diyorum yumurtami catladiki, igneyimi yanlis yaptim! morelim bozuk dunden beri! bugunde akintim geliyor cok, ustelik ignelerin yerleri odem yapti kizardi, butun yan etkilerini yasadim acikcasi! umarim yarin hersey yolunda der doktorda icim rahatlar!dua edin ltfn kizlar!:küstüm:
hersey gonlunuzce olsun yarin yazarim gelismeleri:kucu:

saol canim insallah! bugun son ignem yarin randevum var! dun cok sancim vardi ya acaba diyorum yumurtami catladiki, igneyimi yanlis yaptim! morelim bozuk dunden beri! bugunde akintim geliyor cok, ustelik ignelerin yerleri odem yapti kizardi, butun yan etkilerini yasadim acikcasi! umarim yarin hersey yolunda der doktorda icim rahatlar!dua edin ltfn kizlar!:küstüm:
hersey gonlunuzce olsun yarin yazarim gelismeleri:kucu:
sakın stres yapma hayatım yarın doktorda güzel haberler alacaksın heryolunda inş

Geri