hamile kalmak isteyenler 2013

canim dualarinmi tuttu ne! 13 tane yumurtam olmus, 3u kucukmus daha 10 bucuk mm bugun son ignem, persembe yada cuma opu cok mutluyum kizlar!! yupis
hersey gonlunuzce olsun!:kucu:yupisyupisyupis
canım gözün aydın çok sevindim gerçekten:kiss:

- - - Updated - - -

lavişim olacak olacak ben inanıyorum bu ay baya hamiş çıkacak mekandan....
inş eylülcüm başta sen olmak üzere :kiss:

kizlar dun yumurtam toplandi, 13 tane yumurtam vardi, biri bos cikti, 12 kaldi...bugun aradilar, 11 tanesi iyiymis, ama 8 tanesi dollenmis, pazar gunu transferim var, yarin yine aricaklar kalitesini soylicekler! bu arada cok halsizim hala narkozun etkisi gecmedi...umarim hersey iyi olur!!
hersey gonlunuzce olsun:kucu:

kizlar dun yumurtam toplandi, 13 tane yumurtam vardi, biri bos cikti, 12 kaldi...bugun aradilar, 11 tanesi iyiymis, ama 8 tanesi dollenmis, pazar gunu transferim var, yarin yine aricaklar kalitesini soylicekler! bu arada cok halsizim hala narkozun etkisi gecmedi...umarim hersey iyi olur!!

ayy beyazım ne kadar güzel gidiyor maşallah cnm..buarada kaç transfer yapılcak sana cnm..ay tutsunda banada umut olsun eylül ayı için..:kiss:

kızlarr nerelerdesinizzz:)

canim burdayim, yazamadim hic , annemdeydim dun geldim erken yattim simdide ezan okundu uyandim nete girim dedim sabahin 5inde:nanik::nanik:
kizlar pazartransfer olmadi, sali oldu, tek embriyo koyuldu yasimdan dolayi, kalitesi 10mus , doktor mukemmel dedi yumurtanin kalitesi %90mis! hala kasik agrilarim var, goguslerim sis ve uclari inanilmayacak kadar hassas. ustelik karnim cok sisti, yarin doktora gidicem sanirim su toplamis! bu arada hersey yolunda olmasina ragmen ben umidimi yitirdim, icimden bir ses hamile deilsin diyor!:cry:
bu arada 7 emriyonun hepsini dondurdum 2 kapta!
neyse kizlar ben umidimi yitirdim, ortada birsey yokken,cok stress oldum...neden bilmiyorum morelim cok bozuk ...ve aglamak istiyorum sanirim piskolojim bozuldu, cok hassaslastim :cry:testin sonucunu yazarim iyi yada kotu....
hersey gonlunuzce olsun kizlar...:kucu:

canim burdayim, yazamadim hic , annemdeydim dun geldim erken yattim simdide ezan okundu uyandim nete girim dedim sabahin 5inde:nanik::nanik:
kizlar pazartransfer olmadi, sali oldu, tek embriyo koyuldu yasimdan dolayi, kalitesi 10mus , doktor mukemmel dedi yumurtanin kalitesi %90mis! hala kasik agrilarim var, goguslerim sis ve uclari inanilmayacak kadar hassas. ustelik karnim cok sisti, yarin doktora gidicem sanirim su toplamis! bu arada hersey yolunda olmasina ragmen ben umidimi yitirdim, icimden bir ses hamile deilsin diyor!:cry:
neyse kizlar ben umidimi yitirdim, ortada birsey yokken,cok stress oldum...neden bilmiyorum morelim cok bozuk ...ve aglamak istiyorum sanirim piskolojim bozuldu, cok hassaslastim :cry:testin sonucunu yazarim iyi yada kotu....
çok iyi gidiyor cnm yaa sakın bozma moralini ama haklısın stresli bu süreç..en önemlisi hayırlısı olsun..ama bence tutucak ...:kiss:sakın sıkma canını herşey güzel olacak..buarada dondurmak için ne kadar ödedin cnm?

beyazcım ınsallah tutmustur canım bende tüpbebek yaptırdım ve ılkınde tuttu ıkızlerıme gebeyım canım bendede ınanılmaz sıvı toplanması oldu karnımda ve hatta cığerlerımde çokzor gunler gecırdım ölüyodum canım ama çok sükür o ara gebe kalmısım haberım yokmus dr dedıkı sıvı toplanması ve kısa sürede geçmemeıs gebelık olustuguna ısarettır dedı transferden 8 gun sonra kan ver sen bakalım dedı verdım vee 68 çıktı hamıleydım canım ümıdını yıtırme

Geri