Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Aman ne olsunnn derdimizz :) bebekk teee bebekk... sabah bebek aksam bebekk gece bebek ruyada bebek :=)

Bebek bebek diyee balataları sıyırcaz sanırsam :)

Sağol fatoşcum yaa derdim yokta boğaz enfeksiyonu geçiriyorum şuan vee ilaç kullanmak istemiyorummm.....
Boğazım geçer inşallah amaaa hergeçen saaat dahadaaa kötüleşiooo :(

Aman ne olsunnn derdimizz :) bebekk teee bebekk... sabah bebek aksam bebekk gece bebek ruyada bebek :=)

Bebek bebek diyee balataları sıyırcaz sanırsam :)

Sağol fatoşcum yaa derdim yokta boğaz enfeksiyonu geçiriyorum şuan vee ilaç kullanmak istemiyorummm.....
Boğazım geçer inşallah amaaa hergeçen saaat dahadaaa kötüleşiooo :(

ay canım ya geçmiş olsun.ya işte ne olcağınıda bilmediğinden ilaç içmektede teraddüt ediyosun dimi.ama sen yinede bi doktoruna danışsan en azından belki başka bişey uygular hani zararı olmayan.yoksa çekilmiyo bu hastalıklar.

fatoşcum merhaba ben dün bişey duydum bildiğimiz vicksle hamile kalmak mümkün müş? ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum.. bi paylaşayım dedim

merhaba liva bende tam olarak bilmiyorum.. anlattıklarına göre gazlı beze 1 çay kaşığı kadar sürüp vajinaya yerleştirip sabaha kadar kalıyormuş??
ne kadar gerçek bilmiyorum denemek gerek:)

merhaba liva bende tam olarak bilmiyorum.. anlattıklarına göre gazlı beze 1 çay kaşığı kadar sürüp vajinaya yerleştirip sabaha kadar kalıyormuş??
ne kadar gerçek bilmiyorum denemek gerek:)

Canım yaaa pek mantıklı bişeye benzemiyor :( sence mantıklı bir şeymi??? pekiii anlatanlar neden bu yola başvurmuşki... Nealaka ki canım???
Lütfen dikkatliolalım bu tarz bilgilerin kaynaklarını lütfen araştırmadan uygulamayalım... Hani karışmak istemem ama bence pek yararlı olacagını düşünmüyorum...
Peki bu konu hakkında fikri olan varmı????

aman ne bilim bu ufaklıklar için yerleştirmicemiz şey kalmıcak sanırım:( ne inatçılar

Canım sizde herangi bir problem varmıda böle bir yola baçvuruyorsun?? yani belki başka mantılı yollar soleyebilirizz..
cnm belki bu sebeb olmamıstır ve her duyduguna inanma eger ole bişey olsa tum doktorlar sanırsam bu yolu tavsiye ederdii.. bilmem ki ilk defa bole bir yontem duydumm zuzum benim...

Geri