Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

güaydın arkadaşlar..
yaz esintisi canım dünki yazını şimdi okudum..bende net bi belirti yoktu yada vardı ben anlamadım çünki hep ben bu ay hamiş kalamam diyordum.
fakat testi yapmadan önceki gece adet sancılarım başladı ben adetimi bekliyodum hatta elimle karnımı ovdum o sırada tesadüf elim göbeğime gelince orda içinde sanki bi boncuk varmış hissi vardı nasıl anlatsam elime geliyordu ve ilk defa hissettim bunu o an acaba dedim ama yinede ümidim yoktu ..bacaklarım da ağrıyordu ki hala ara ara vuruyor ağrılar...dün doktor sanırım geç döllenme olmuş dedi yani yumurtlamadan sonra geç döllenmiş...haftaya bir daha gidicem hayırlısı bide kalp atışını duysam hayırlısıyla.....inşallah allah isteyen herkeze sanada nasip eder canım

demek senin büyük bekleyişinde başladı inşallah gelmezde çığlıklar atarız tatlımm
benim ateşimde regli dercesine düştü eli kulağındadır yanii artık başka aya nasipmiş cnmm
ahanda gördüm ama görmez olaydım bende güzel bi şeyler dediydin sandıydım. yaaaa banane banane yaa sen üşütüyon gece heralde bana öyle geliyo yorganı atıyon üstünden.:laugh:söyle bakim kaç çıktı ateşin?

sultancım senden ne haber
ne olsun bi tanem ya birmura üzüldüm yaz esintisininde üzmesinden korkuyorum elada zaten regl olacam diye başımın etini yiyo bende üzersem zaten taaa 10 ekim e kadar bekle anam bekleki sevinicez diye.sen nasılsın çiçeği burda annemiz nasıl gidiyo bakalım göbüşünde böbüşle hayat?

selam kıslar, herkese günaydın, ben çok sabırsızlanıyorum ya, ovulasyon günüm ayın 25 deydi, ve aradan 4 gün geçti acaba döllenme oldu mu , hiçbişey hissetmiyorum ama normalde hissedilir mi yada hisseden var mı

süperrr yaa bak tatlım herksten bunu duyuyorum çok olumlu ol olurmu yani tutacakmı tutmayacakmı diye düşğnme kesin inşallah Allahın izni ile tutacak diyeceksin tamammı tatlım sonra bakmışız fatoşş hamişş

ayy canım benim inş.ya şimdiden beni havaya sokuyosunuz valla:)hep dua ediyorummm inş.tutucak canımm

fatoşcum adaşım sanada günaydın..tedaviye başlamışsın hadş hayırlısı inşallah bir an önce herşey yoluna girer ...

selam canım hoşgeldin valla başladık işte bakalım ne olucak benimde yoksa melişim gelicekmi çok merak ediyorum

ne olsun bi tanem ya birmura üzüldüm yaz esintisininde üzmesinden korkuyorum elada zaten regl olacam diye başımın etini yiyo bende üzersem zaten taaa 10 ekim e kadar bekle anam bekleki sevinicez diye.sen nasılsın çiçeği burda annemiz nasıl gidiyo bakalım göbüşünde böbüşle hayat?
ah canım tatlı heyecan devam ama daha kese görünmedi fakat ben çok ateşleniyorum yanıyorum resmen

selam kıslar, herkese günaydın, ben çok sabırsızlanıyorum ya, ovulasyon günüm ayın 25 deydi, ve aradan 4 gün geçti acaba döllenme oldu mu , hiçbişey hissetmiyorum ama normalde hissedilir mi yada hisseden var mı
canım bende akıntı devam etmişti ve hala devam ediyor...
Kişiden kişiye değişir sanırım...alt kasık bölgesinde ağrılar olur
inşallah yardımcı olabilmişimdir

Geri