Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar fatoşum sadece sen varsın ama burda olmayan arkadaşlara söylersin canım durumumuz gayet iyi mide bulantılarım yok gibi ama midem çok ağrıyo gaz sancısı kabızlık ne varsa var.bikaç gündür giremedim sakın hamiş oldu kaçtı sanmayın nette problemler var iki dakka geliyo gidiyo bende gelmişken yaziyim dedim bikaç gün daha gelemicem ama netten değil ablam geliyo konyadan yarın annemlere bende bu akşam gidiyorum 4-5 gün kalıcam sonra ablamlarla kendi evime gelicez inş gelince görüşürüz sizi çok seviyorum.aaa bu arada bnm ağrılarım olunca çok şiddetli oluyo korkuyorum hele geceleri daha çok oluyo o yüzden dualarınızı eksik etmeyin bebişimin teyzeleri hepiniz benm mükemmelimsiniz sizi tanıdığım için çok şanslı ve mutluyum size söz veriyorum gün gelicek burda hepimiz bebişlerimizin problemlerinden bahsedicez unutulmazsınız bunu sakın unutmayın tatlılarım

günaydın kızlar fatoşum sadece sen varsın ama burda olmayan arkadaşlara söylersin canım durumumuz gayet iyi mide bulantılarım yok gibi ama midem çok ağrıyo gaz sancısı kabızlık ne varsa var.bikaç gündür giremedim sakın hamiş oldu kaçtı sanmayın nette problemler var iki dakka geliyo gidiyo bende gelmişken yaziyim dedim bikaç gün daha gelemicem ama netten değil ablam geliyo konyadan yarın annemlere bende bu akşam gidiyorum 4-5 gün kalıcam sonra ablamlarla kendi evime gelicez inş gelince görüşürüz sizi çok seviyorum.aaa bu arada bnm ağrılarım olunca çok şiddetli oluyo korkuyorum hele geceleri daha çok oluyo o yüzden dualarınızı eksik etmeyin bebişimin teyzeleri hepiniz benm mükemmelimsiniz sizi tanıdığım için çok şanslı ve mutluyum size söz veriyorum gün gelicek burda hepimiz bebişlerimizin problemlerinden bahsedicez unutulmazsınız bunu sakın unutmayın tatlılarım.unutmadan vahide-m senide çok tebrik ederim hamişmişsin çok sevindim allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu bizimde pazartesi günü 6 haftamız bitiyo 7. haftaya giricez neyse çok gevezelik yaptım kaçıyorum öptüm hepinizi

günaydın kızlar fatoşum sadece sen varsın ama burda olmayan arkadaşlara söylersin canım durumumuz gayet iyi mide bulantılarım yok gibi ama midem çok ağrıyo gaz sancısı kabızlık ne varsa var.bikaç gündür giremedim sakın hamiş oldu kaçtı sanmayın nette problemler var iki dakka geliyo gidiyo bende gelmişken yaziyim dedim bikaç gün daha gelemicem ama netten değil ablam geliyo konyadan yarın annemlere bende bu akşam gidiyorum 4-5 gün kalıcam sonra ablamlarla kendi evime gelicez inş gelince görüşürüz sizi çok seviyorum.aaa bu arada bnm ağrılarım olunca çok şiddetli oluyo korkuyorum hele geceleri daha çok oluyo o yüzden dualarınızı eksik etmeyin bebişimin teyzeleri hepiniz benm mükemmelimsiniz sizi tanıdığım için çok şanslı ve mutluyum size söz veriyorum gün gelicek burda hepimiz bebişlerimizin problemlerinden bahsedicez unutulmazsınız bunu sakın unutmayın tatlılarım

zeynepcim selam canım.bu sabah kimse yok forumda yanlız kaldım burda:(neyse iyi olmana çok sevindimm .dikkat et kendini canımcım.beklicez seni öptüm bende

günaydın naber adaşım?
iyi deyim iyi oluyum adaşım....
Baş dönmelerim beni mahfetti kafamı çefirmeye korkuyorum...birde ateşim çok yüksek vücudum yanıyor....
Bu şekilde devam ederse beni yatağa düşürecek.....
Senin ağrın varmı aşılamadan sonra var demiştin yanlış hatırlamıyorsam..inşallah hamişlik ağrısıdır adaşım

senden ne haber hamişlik nasıl gidiyor..
Canım banada bi fikir ver çok başım dönüyor ve ateş yakıyor ne yapmam lazım bu durumda bilgin varmı
İdare ediyoruz işte canım ya.
başdönmelerine çok bir şey yapamıcan :)olcak şeyler bunlar daha miden bulancak.en sevdiğin şeyleri görmek bile istemicen.3 ay sürer rahatlarsın sonra diyorlarda herkesin bünyesine göre değişirmiş.bende pazarttesi doktora gidicem benim tehlikem vardıya bide.korkuyorum inşallah bebişimin durumu iyidir:(

herkese gunaydin slm kizlar nasilsiniz semra6141 canim allahim yardimcin olsun sen pozitif dusun canim allahin izniyle bisey olmaz canim kafana takma allahim yardimcin olsun tatlim

Geri