Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BEBEĞİM...
Nerdesin meleğim. seninle uyuyor, seninle kalkıyorum.gözümü çevirdiğim her yerde sen varsın. seninle tanışmadan seni seviyor özlüyorum.önüme çıkan her çocuğun gülüşünde saklısın sanki, rüyalarım da "az kaldı geliyorum" diyorsun ama uyandığımda yoksun. ve rüyalarımda sana sarılarak gideriyorum özlemini. özlemsin, hasretsin yüreğimde, gelde ıslansın kirpiklerim sevinç göz yaşlarımla. gelde dünyanın en güzel sözcükleriyle seveyim, bağrıma basayım seni meleğim. biliyorum bu benim ve benim gibi meleklerin özlemini çeken arkadaşlarımın imtihanı ve ben inanıyorum ki Rabbim şu an yollamıyorsa seni bu dünyaya bir bildiği vardır. boynumu eğiyorum Allah ne derse o olur ve ümitle ellerimi yeniden açıyorum yeniden diliyorum dileniyorum seni Rabbimden. kucağım açık, gözlerim yollarda seni heyecanla en güzel sözcükleriyle seveyim, bağrıma basayım seni meleğim. biliyorum bu benim ve benim gibi meleklerin özlemini çeken arkadaşlarımın imtihanı ve ben inanıyorum ki Rabbim şu an yollamıyorsa seni bu dünyaya bir bildiği vardır. boynumu eğiyorum Allah ne derse o olur ve ümitle ellerimi yeniden açıyorum yeniden diliyorum dileniyorum seni Rabbimden. kucağım açık, gözlerim yollarda seni heyecanla bekliyorum meleğim...gel artık sıkılmadınmı düşlerimin konuğu olmaktan, gelde hayatımın en güzel parçası ol. hazırım uykusuz gecelere, hazırım yanıbaşında oturup saatlerce haykırarak. anlarlarmı beni meleğim, onlar ne kadar meleksiz kaldı ki? ellerim havada gözlerim yolda seni bekliyorum hayırlısıyla meleğim. sen beklenenimsin, Allah'ım en kısa zamanda bana ve isteyen bütün arkadaşlarıma hayırlısı ile nasip eder inş meleklerimizi.
canım ağzına sağlık çok güzel anlatmışsın duygularımızı. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

BEBEĞİM...
Nerdesin meleğim. seninle uyuyor, seninle kalkıyorum.gözümü çevirdiğim her yerde sen varsın. seninle tanışmadan seni seviyor özlüyorum.önüme çıkan her çocuğun gülüşünde saklısın sanki, rüyalarım da "az kaldı geliyorum" diyorsun ama uyandığımda yoksun. ve rüyalarımda sana sarılarak gideriyorum özlemini. özlemsin, hasretsin yüreğimde, gelde ıslansın kirpiklerim sevinç göz yaşlarımla. gelde dünyanın en güzel sözcükleriyle seveyim, bağrıma basayım seni meleğim. biliyorum bu benim ve benim gibi meleklerin özlemini çeken arkadaşlarımın imtihanı ve ben inanıyorum ki Rabbim şu an yollamıyorsa seni bu dünyaya bir bildiği vardır. boynumu eğiyorum Allah ne derse o olur ve ümitle ellerimi yeniden açıyorum yeniden diliyorum dileniyorum seni Rabbimden. kucağım açık, gözlerim yollarda seni heyecanla en güzel sözcükleriyle seveyim, bağrıma basayım seni meleğim. biliyorum bu benim ve benim gibi meleklerin özlemini çeken arkadaşlarımın imtihanı ve ben inanıyorum ki Rabbim şu an yollamıyorsa seni bu dünyaya bir bildiği vardır. boynumu eğiyorum Allah ne derse o olur ve ümitle ellerimi yeniden açıyorum yeniden diliyorum dileniyorum seni Rabbimden. kucağım açık, gözlerim yollarda seni heyecanla bekliyorum meleğim...gel artık sıkılmadınmı düşlerimin konuğu olmaktan, gelde hayatımın en güzel parçası ol. hazırım uykusuz gecelere, hazırım yanıbaşında oturup saatlerce haykırarak. anlarlarmı beni meleğim, onlar ne kadar meleksiz kaldı ki? ellerim havada gözlerim yolda seni bekliyorum hayırlısıyla meleğim. sen beklenenimsin, Allah'ım en kısa zamanda bana ve isteyen bütün arkadaşlarıma hayırlısı ile nasip eder inş meleklerimizi.
canım yaaaa tek kelimeyle harika ne diyeyim AMİNNNNNN bitanemm AMİNNNNn
duyularımızı ne güzelde dökmüşsün kelimelere.nasılda anlatmışsın heran yaşadıklarımızı.ama iananıyorum RABBİM bi gün bizlerede nasip eylicek inşallah .o hayalini kurduğumuz süslü yataklarının hemen yanında o minicik mucizeden çıkan nefesi dinlicez inşallah.onlara sevgimizi vericez en kocamanından.emzirriken gözlerini içine bakıp meleğim dicez bizde inşallah ve binlerce şükür bu merhameti verene.merhametlilerin en merhametlisi en uygun olanı biliyo bizler için ve dualarımız hayırlı nesiller için tüm bekleyen hayırla bekleyen arkadaşlarıma ve bana nasip eylesin o kutsal emaneti Yaradan

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
yns_ysmn..........................7 Aralık
aşkısı.................................9-10 Aralık
ranagül.............................10 Aralık
asligokce...........................11 Aralık
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
YazEsintisi.......................14 Aralık
niisam.............................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
nur85...............................9 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

BEBEĞİM...

cnm ya ne güzel yazmışsın eline sağlık çok güzel anlatmışsın hepimizi

anladım canım olsun herseyın hayırlısı bız bütün ay günasırı çalışıyoruzda ne oluyor hiç bosa kürek çekıyoruz hep durmadan benım sıpa beklıetıyo hala benı işte:) ınsallah tez amanda kavusuruz meleklerımıze

Ben de dün akşam seni geçirmiştim aklımdan.Selzeh bayağıdır deniyor,acaba doktora gitti mi hiç bahsetmedi,gitmediyse nneden gitmedi... dedim içimden ve bugünde bir dahaki ay doktora gitmeye karar verdiğini okudum.En mantıklısı da bu...Aksi halde çok daha fazla yıpranacaksın.

Bak!Hani dedim ya bir dahaki ay ilk kez harbi harbi sıkı çalışacağız diye.Ovulasyon testi falan da alacağım.Hani yumurtlama günümü kaçırmadığımdan emin olacağım ve ay sonunda hamile kalmamış olursam şubat ayında siklusumun 12. günü doktora gidip yumurta gelişimimi takip ettireceğim.E,ona göre doktor baksın artık çaresine.Aşılamaysa aşılama normalse normal halletsin işte.E,eşim bugün var yarın yok.Marttan sonraya kalırsak bizim bebiş yine bahara kalır,eşim kimbilir nerde olur!:shootout:

MRS M.,SELZEH,YAZGÜLÜ yazdıklranızı okudum canlarım.
hani anlatılmaz yaşanır diye 1 laf vardır.yalnızca yaşıyorum.şuan öyle büyük 1 imtihanın içindeyimki yalnızca sabrediyorum.
LÜTFEN DUALARINIZDA BANADA YER VERİN.

Son düzenleme:
MRS M.,SELZEH,YAZGÜLÜ yazdıklranızı okudum canlarım.
hani anlatılmaz yaşanır diye 1 laf vardır.yalnızca yaşıyorum.şuan öyle büyük 1 imtihanın içindeyimki yalnızca sabrediyorum.eşimin yalnızca kendi bildikleri doğrudur ve herzaman patlamaya hazır 1 bombadır.onunla konuşabilmekmi ne mümkün.yalnızca ev 1 mola yeridir onun için.ve sürekli ama sürekli psikolojik baskı uygular.bak ben seni dövüyormuyum,buna benzer 1 sürü şey.kendi kendine küser,hiç 1 sebeb yokken,eve gelmez,aramaz.ailemin yanında 1 melek.sanki bunları yapan o değilde benmişim gibi davrenıyor.ailemde siz ufak şeyleri büyütüyorsunuz moduna giriryor.hani sırlar dünyası vardıya hayatım bu benim maalesf.
1'de kendi ailesi var kendinden beter.onunla mı uğraşıyım ailesiylemi.1'de çocuk olmaynca ve kusur eşimdede var ama bunu asla kabul etmiyor.
benim en büyük hatam kendi ayaklarımın üzernde durmamam.şuan bu kadar sıkıntıyı çekmezdim.ve asla çalışmamada müsade vermiyor.
kafanızı çok şişirdim biliyorum ama paylaşmaya çok ihtiyacım vardı.bunlar yaşadıklarımın binde biri.:shootout:
LÜTFEN DUALARINIZDA BANADA YER VERİN.

Canım!Yazdıklarını okudum.Muhabbetinizin başını pek bilmiyorum ama şu son söyledikelrine göre düşünürsek böyle bir eşle çocuk yapmak doğru mu?

Çocuk herşeyi düzeltir bakış açısına inanmıyorum ben.Hadi düzeltti neyse,ya düzeltmezse!?O zaman oldu ki eşinle ayrıldınız yanında bir de bebğin olduğu için o zaman çalışma,para kazanma şansın hiç olmayacak ve bunu bilmek seni ister istemez eşine katlanmak durumunda bırakacak.Eşin de bunun farkında olacağı için bugn seni ne kadar üzüyorsa o gün daha çok üzecek çünkü ona mecbur olduğunu,onu bırakıp bebğinle ailenin evine gitmenin senin için zzor olduğunu bilecek.

Bence çocuktan önce bu sorunalrı aşmalısınız!Umarım herşey gönlünce olur...

Geri