Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar burdayım acıktı ama atılmısım aysegulum yaaaaaawww valla tekrar olursa bebıs dıkkat edıcem kendıme sımdı zaten demır ılacı kullanıyorum pekmez falan ıcıyorum okadar baska bısey yapmıyorum ısın dogrusu sıgara cay kahve devam edıyo az kaldı bıtıcek ama bunlarda ınsallah

inş canım tekrar olur benim senden çok ümidim var bebeşin seni çok bekletmiycek inş rabbim hepimize versin inş bide sen sigara mı içiyosun nanlamadım

Canım çooooooooooooooooooooooook tebrik ederim çok uzun zamandan beri girmiyordum siteye ama bugün ne var ne yok bir bakayım dedim ve senin bu mutlu haberinle karşılaştım.Çok sevindim canım benim Allah kucağına almak nasip etsin sağlıkla sıhhatle inşallah.Allah olmayanlara da versin.Canım çok mutlu oldum yaaaa
Kızlar benim oğlumda büyüyor gittikçe çok güzel bişey ne olur rabbim size de yaşatsın.Artık hissediyorum onu tam olarak tekmelerini hissedemesem bile içimde ufacığımı hissediyorum miniğimi sizi seviyorum kızlar kendinize çok iyi bakın.hepinizi ayrı ayrı öpüyorum selzehim seni ve mercimeğini ayrı öpüyorum

dilacım canım seni çok özledim inş rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin sende kendine dikkat et bizdes seni öpüyoruz bitanem

canım çok sagol amın ınsallah darısı sızın basınıza dualrım sızınle

selzehim tekrar rebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün bir ömür boyu mutlu ol inş neolur bizede dua et canım hamişlerin duası kabul olur bu günler önemli neolur dikkat et kendine iş falan yapma ani hareketler falan işde sen daha iyi bilirsin canım

selzeeeehhhhh inanamıyorum canım ya o kadar mutlu oldum ki anlatamam bak işte Rabbim isteyince oluyor... canım arkadaşım inan kendim kadar sevindim çok güzel bi haber çok dikkat et kendine ayy ayakların yere basmıyordur senin şimdi ben inanıyorum burdaki herkesten hamiş haberlerini alıcaz sadece biraz sabretmemiz gerekiyor....
buterfly aynı hislerim senin içinde geçerli tatlım Rabbim sağlıkla meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsinn

selzeeeehhhhh inanamıyorum canım ya o kadar mutlu oldum ki anlatamam bak işte Rabbim isteyince oluyor... canım arkadaşım inan kendim kadar sevindim çok güzel bi haber çok dikkat et kendine ayy ayakların yere basmıyordur senin şimdi ben inanıyorum burdaki herkesten hamiş haberlerini alıcaz sadece biraz sabretmemiz gerekiyor....
buterfly aynı hislerim senin içinde geçerli tatlım Rabbim sağlıkla meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsinn

canım çok sagol amın ınsallah tatlım

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

nisan rüzgar.................12 Şubat (Hadi artık haber bekliyoruuuuzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
ranagul.........................20 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat
ayşegül........................27 şubat
lalezar.........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat
tatlı cadım....................28 Şubat
bebişim.........................2 Mart
aslıgökçe......................3 Mart
pretty women .............. 5 Mart
zuzuu...........................6 Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
butterfly45......................15 şubat(şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:

Geri