Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sters yapma canım ya.söylemek kolay ama.aynı şeyleri yaşadım.moralini yüksek tut.her iş olacağına varır.
bende adet olmadım hala.canım sıkılıyor.bel kasık ağrısı yoğun ama adet olduğum yok.

doğru canım, hayırlısı bakalım inşallah sorunumuz yoktur diye dua ediyorum...

canım senin adetin gecikmesinin sebebi ortada...çok üzüntülü günler geçirdin, normal yani. bence kadın doğum uzmanına da git muayene ol. için rahat eder canım.

kızlar allah hepinizden razı olsun gönlünüzdeki muradınızı tez zamanda varsin herkeze inşallah yaradan rabbim yar ve yardımcınız olsun rabbinize emanet olun ben kactım

kızlar bede kaçıyorum izgilin söyledigi gibi arkamdan el sallayın unutmayın haaaaaaaaaaaaaaa öpüyorum sonra görüşürüz
:hidos:ŞURAAAA...! kısss seni kaçarken göremedim sırf sana el sallamak için atladım uçağa geldim evinin önüne kısssss çabuk balkona çık sana el sallıyom çabuk çabuk...bak uçağın LPGsi bitiyo...:laugh:

kızlar merhaba ben bayadır yoktumm :( daha doğrusu nete giremiyodumm.... bende 1,5 yıllık evliyim ve bebiş istiyorum.. olmuyoo niye bilmiyorum hiç bi problem yokk off yaaa neyse inş hepimizin bebişleri biran önce göbişimizde olurr duacıyım hekez için hepinize iyi geceler ...

:hidos:ŞURAAAA...! kısss seni kaçarken göremedim sırf sana el sallamak için atladım uçağa geldim evinin önüne kısssss çabuk balkona çık sana el sallıyom çabuk çabuk...bak uçağın LPGsi bitiyo...:laugh:[/QUOTE
kız seni balkondan gördüm bu ne güzellik benim bukadar güzel ve tatlı arkadaşim el sallamammı güle güle

Geri