Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sağol feliçya bende klomeni sabah akşam 5 gün kullandım.3 ay klomen kullanıcaz dedi doktorum ama kist oluştuğunu görünce eğer adetle kistleri atamazsan klomene ara vericez dedi.sen nekadardır bebek istiyorsun ?
anladım canım ben evlendiğim ilk günden beri çocuk istiyorum hiç korunmadım.. bir buçuk yıllık evliyim ama eşimin doğu görevi nedeniyle bir yıl ayrı kaldık. son 7 aydır beraberiz. doktor bana çatlatma iğnesini kist oluşmasın ve yumurtanın çatlamasını garantilemek verdi sen doktorundan iste belki verir. sen ne kadardır çocuk istiyorsun

t

kizlar selam uzun zamandir giremiyorum ama aklimda sizlerde bugun bakim dedim hamile olan varmi diye allahim hepinizi kavustursun nisanin 13 unde bebegimi gorucem simdilik hersey yolunda sadece bulantilar var sizleride hamileliklerinizi duyarim isallah firsat buldukca giricem

arkadaslar bende bebek istiyorum ama kontrol amaçlı jinekologa gitmek istiyorum.istanbulda yeniyim sayılır.hangi hastanenin doktorunu tavsiye edersiniz.bilgi verirseniz çok sevinirim.şimdiden tesekkürler

bende 7 aydır istiyorum ve deniyorum.benim doktorum iğne kullanmak istemediğini 3 ay klomen kullanacağımı arkasından tüplerime bakıp sonrasında da aşılama yapmak istediğini söyledi.adet olursam 2.-3. günü gidicem ve kistler gitmiş mi diye bakıcaktı ozman söylerim çatlama iğnesini.bu çatlama iğnesi pahalı olan iğneler dimi ?

anladım canım ben evlendiğim ilk günden beri çocuk istiyorum hiç korunmadım.. bir buçuk yıllık evliyim ama eşimin doğu görevi nedeniyle bir yıl ayrı kaldık. son 7 aydır beraberiz. doktor bana çatlatma iğnesini kist oluşmasın ve yumurtanın çatlamasını garantilemek verdi sen doktorundan iste belki verir. sen ne kadardır çocuk istiyorsun

t
bende 7 aydır istiyorum ve deniyorum.benim doktorum iğne kullanmak istemediğini 3 ay klomen kullanacağımı arkasından tüplerime bakıp sonrasında da aşılama yapmak istediğini söyledi.adet olursam 2.-3. günü gidicem ve kistler gitmiş mi diye bakıcaktı ozman söylerim çatlama iğnesini.bu çatlama iğnesi pahalı olan iğneler dimi ?

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum :) bende 7 aydır denememe rağmen hamile kalamıyorum.geçen ay doktor kontrolüne başladım ve klomen kullandım.fakat çok büyüyen yumurtalarım kiste dönüşmüş :( doktorum bu ay hamile kalma olasılığın yok gibi dedi ama ben yine de umutlanıyorum :( adet olmam gereken gün yarın ama bende pkos var ve adetlerim biraz düzensiz.kafana takma diyorlar ama olmuyor sürekli aklımda :( sizlerle konuşmanın beni rahatlatacağını düşündüm.klomen kullanan ve kist oluşan varmı aramızda ? inş.hepimiz en yakın zamanda bebiş sahibi oluruz...

HOŞ GELDİN,canım ya kist hariç neredeyse aynı şeyleri yaşamışız benim yumurta takibim yapılamıyr çünkü bulunduğum yerde değil doktorum ve daha önce burada ki aletlerle alakalı sorun yaşadım yanlış sonuç veriyor ondan dolayı hastaneye gidemiyorum
ben de de son 7 aydır pko var strese bağlıdır dedi doktor aldığın kiloyu geri verirsen geçer dedi ama stres arttıkça yemek yeme eğilimim artıyor kilo aldıkça pko yla yaşamaya devam ediyorum kısır bir döngü oldu bu ay ikinci klomene başaldım aslında bende çok korkuyorum kist oluşacak diye o kistlerle uğraşabilecek bir yerde yaşamıyorum üstelik okulumu bırakıp gidemem Allah hayırlısını versin hepimize inşallah hiç bir ekstra işleme kalmadan kistlerden kurtulursun ve hamile kalırsın tatlım:)

Geri