Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar

ayşeonur geçmiş olsun dikkat et sağlıcakal al kucağına inş.

ay crema hayır olsun canım inş. güzel bir şeylere işarettir

benimde bir ark aradı dün hal hatır sormadan direk sahil hamilemisin dedi kaç gündür gözümde hep öyle canlanıyorsun dedi :) çok ilginç geldi bana dünden beri düşünüyorum malümmü oluyor acaba

inşallah canım malum olmuştur belkide, sen nezaman test yapıcaktın?

inşallah bi sorun çıkmaz canım , ilk defamı görüceksiniz?
yok gülüm 10 temmuzda kanamam olunca gitmiştim işte gayet iyiğ tutunduğu yerde iyi bol bol yat demişti düşük tehliken var kanamandan dolayı demişti ama sadece keseyi görmüştük 13nde de siyah kanamam olunca gittik alttan bakcaktı baktırmadım düşüyo olabilir dedi ama karnımdan baktık sonra ve biraz daha büyümüş bi şekilde aynı yerinde duruyodu 25 temmuzdada kalp atışları için gitcez hayırlısıyla:deli:

aslında ben de istediğimi geçen ay fark ettim. Benim reglim çok düzenlidir normalde tam 30 günde bir olurum ama geçen ay tam 11 gün gecikti. O arada kasığımda batmalar filan oldu, acaba hamile miyim diye düşünürken regli olana kadar geçen günlerde aslında ne kadar çok istediğimi fark ettim. Şimdi de kendi çapımda çalışmalara başladım :) İlişki sonrası bacaklarımı havaya filan dikiyorum. Bakalım hayırlısı artık. Allah hepimize kısmet eder inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı.

günaydın kızlar

ayşeonur geçmiş olsun dikkat et sağlıcakal al kucağına inş.

ay crema hayır olsun canım inş. güzel bir şeylere işarettir

benimde bir ark aradı dün hal hatır sormadan direk sahil hamilemisin dedi kaç gündür gözümde hep öyle canlanıyorsun dedi :) çok ilginç geldi bana dünden beri düşünüyorum malümmü oluyor acaba
allah razı olsun gülüm inşallah arkadaşının içine doğmuştur ve yakın zamanda sende mutlu edersin herkesi:hamile:

yok gülüm 10 temmuzda kanamam olunca gitmiştim işte gayet iyiğ tutunduğu yerde iyi bol bol yat demişti düşük tehliken var kanamandan dolayı demişti ama sadece keseyi görmüştük 13nde de siyah kanamam olunca gittik alttan bakcaktı baktırmadım düşüyo olabilir dedi ama karnımdan baktık sonra ve biraz daha büyümüş bi şekilde aynı yerinde duruyodu 25 temmuzdada kalp atışları için gitcez hayırlısıyla:deli:

nasıl bir duygu yaa, biyanda korku,telaş biyanda da heyecan mutluluk herşeye rağmen çok güzel olmalı ... inşallah bundan sonraki dönemde problemsiz sağlıklı bir hamilelik geçirir hayırlısıyla kavuşursunuz bebeğinize ...

Sen yine de kanamam geçti diye ayaklanmasaydın pek. Çalışıyor musun? Çalışıyorsan da rapor filan alıver. Bu düşük tehlikesinin tek çaresi kendini yormadan yatmak. Başka bir arkadaşımın da başına gelmişti, o da neredeyse 2 hafta yattı ama şimdi Allah'a şükür ki kızı kucağında mutlu bir anne :)

nasıl bir duygu yaa, biyanda korku,telaş biyanda da heyecan mutluluk herşeye rağmen çok güzel olmalı ... inşallah bundan sonraki dönemde problemsiz sağlıklı bir hamilelik geçirir hayırlısıyla kavuşursunuz bebeğinize ...
inşallah arkadaşım bişey olunca başlıyosun salya sümük ağlamaya ama iyi olduğunu görünce delirmiş gibi kahkaha atıyosun rabbim tüm isteyenleri evlatsız koymasın herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah aminnnnnnnnnnnnnnnn

Sen yine de kanamam geçti diye ayaklanmasaydın pek. Çalışıyor musun? Çalışıyorsan da rapor filan alıver. Bu düşük tehlikesinin tek çaresi kendini yormadan yatmak. Başka bir arkadaşımın da başına gelmişti, o da neredeyse 2 hafta yattı ama şimdi Allah'a şükür ki kızı kucağında mutlu bir anne :)
yazları evdeyim gülüm tatillll:ehi: ama yattım bende bi hafta sürekli yatılmıyo ki eşimin yemeği kahvaltısı çamaşırı onu rezil gördükçede üzülüyorum o çalışıyo sonuçta ramazanda geldi mecbur kalkcam gülüm kim kalkcak ki gece ikimiz varız zaten evde

Geri