Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

mrb kızlarr işte 14+3 itibariyle göbüşüm,dün ilk defa bi tanıdık senin kızın olucak dedi bi garip oldum daha henüz cinsiyetimiz belli diil sadece 10 haftada tahmini erkek denmşti,hayırlısı artık.bu arada yanlarım genişliyo öyle olunca kız mı erkekmi diyolardı

nazcim senin karnin ne cabuk buyumus ben senin haftalarindayken dogru duzgun yoktu karnim :D:D canim sen insanlarin demesine bakma normalde yanlarin genisleyince kiz oluyor benim gibi ama bazilarinin erkekte oluyor benim bir tanidigimin herkeskiz dedi uzun zaman gostermedi ama erkekmis.bbu fotoda senin karnin erkek karnina benziyor ama belli olmz iste sen az daha bekle.kiz istiyorsun degil mi?bende kiz istiyordum saglikli hayirlisiyla kiz olsun istiyordum dua ediyordum kiz oldu cok sukur..

mrb kızlarr işte 14+3 itibariyle göbüşüm,dün ilk defa bi tanıdık senin kızın olucak dedi bi garip oldum daha henüz cinsiyetimiz belli diil sadece 10 haftada tahmini erkek denmşti,hayırlısı artık.bu arada yanlarım genişliyo öyle olunca kız mı erkekmi diyolardı[/QUOTE ]Bence bebeğin cinsiyetiyle göbeğin şekli arasında alaka yok çünkü ben ilk kızıma hamile kaldım göbeğim ve kalçam yanlara yayıldı şimdi oğluma hamileyim ben sivri olur diye düşünürken yine yayıldım ama kalçalarım fazla çıkmadı Ama Allahım inşallah senin gönlünde hangisi varsa o olsun sağlıklı olsun

nazcim senin karnin ne cabuk buyumus ben senin haftalarindayken dogru duzgun yoktu karnim :D:D canim sen insanlarin demesine bakma normalde yanlarin genisleyince kiz oluyor benim gibi ama bazilarinin erkekte oluyor benim bir tanidigimin herkeskiz dedi uzun zaman gostermedi ama erkekmis.bbu fotoda senin karnin erkek karnina benziyor ama belli olmz iste sen az daha bekle.kiz istiyorsun degil mi?bende kiz istiyordum saglikli hayirlisiyla kiz olsun istiyordum dua ediyordum kiz oldu cok sukur..
birden ani bir pirtlamayla cikti sanki 13 haftam bitti ben kabardim son durumda bu iste :)
ozellikli kiz olsun takintim yok ama esimin gonlu hep kizdan yana ve bende son gunlerde hep kizmis gibi hissediyorum.hic farketmez kiz da erkekte olsa o benim minik lokumum :)

aynen canim rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin hepimize.. benim icime hep kiz doguyordu hatta rüyalarimin tabirini bile kiz diye yorumlaniyordu ama oglum olacak.. her daim dua ederdim hayirlisi olsun diye rabbim insallah hayirli saglikli bir evlat nasip etsin... kizi erkegi fark etmiyor... :D:D

bugün hava biraz iyi diye hemen disari ciktim yürüyüs yaptim dönüstede ödül olarak iki top dondurma aldim.
Cok güzeldi valla.. sogukda olsa her zaman yiye bilirim dondurmayi... biz seviyoruz sekerlemeleri oglusumla :D:D bugün agrim cok sükür fazla degildi demekki yürüs ve dondurma iyi geldi insallah yarin yagmur yada kar olmazsa yine cikarim yürüyüse.. :D:D

Geri