Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

dün gittim doktora kızlar, ayrıntılı ultrasonumuz Maaşallah temizdi, Allah'ıma sonsuz kez şükür ki rahatladım, kızım iyiymiş, ama erken doğum riski haftasına girdim, Allah'ım korusun, artık daha da dikkat etmem lazım...
evet esincim sende erken doğum haftasına girdin dikkat edeceksin şuan...şükür heşey iyiymiş maşallah kızımıza

Kizlar korse iyi degilmis karin kaslarini tembellestirior kendisi gitmesi lazim hastanede rückbildungsgymnastik ögretiorlar o hareketleri yapin geri cekilior karniniz..ben 10kg almistim 2 hafta sonra gitti..karnimda geri cekildi!! Bugunlerin tadini doyaa doyaa yasayin insan hamileligi cok ozluyor..arada hala agliorum cunki gobegimi ozluyorum;( birde bool bool foto cekinin..Allah yardimciniz olsun..

- - - Updated - - -

Tebrik ederim cnm allah kucagina almayida nasip etsin:)

Bende rückbildungs a gidicem fazla kilo almadim ama yinede.Ben pilateste yapmayi düsünüyorum suanda hamilelik pilatesi yapiyorum ve cok zor gercekten.ayy ben göbegimi özleyecegimi sanmiyorum suan biktim cünkü :D:D

canim resim cekilirim insallah haklisin ne kadar acisi olsada cok güzel bir his hamislik, ama sen az almissin ondan kolay gitmistir sende ben 23 kilo aldim ve kesin dahada alacagim parmaklarima kadar sistim ben artik her an patliycam diye korkuyorum.... bende ilk bir iki haftada o 10 kilo gitse bile öbür kilolari nasil verecegim.. bazen diyorum amaaaan bebegim saglikli dogsun hersey iyi gecsinde veririm diye, takmiyorum kafama ama bazende tabiki herseyin basi saglik öyle olsunda ama iste kilolu hic olmamistim ben bu kadar daral gelecek diye korkuyorum... hele bide etrafdakilerin laf sokusturmalari olursa iyice depressyona girerim diye korkuyorum valla.... evet Rückbildungsgymnastike bende gidecegim... insallah dogumdan sonra devamli yürüs felan düsünüyorum bol hareket ama bakalim kismette ne var :D

senin kilonun cogu su bence.benim daha hicbiryerim su toplamadi sis hicbiryerim yok cok su iciyorum ondan mi biliyorum.sen etrafindakilere bakma kiz ben 7 kilo aldim bana bile kilo almissin diyolar hahaha onlar konusur oyle bos bos takma kafanaa.dogumdan sonra pilateste yaparsan hicbirsey kalmaz tatlim.ben pilatesle bugune kadar cok sikilastim.suanda hamilelik pilatesi yapiyorum zor ama idare ediyorum iste kolay dogum icin gerekli

senin minik prensesin yeri bol demekki, benim tosun haftalardir ayni pozisyonda hahaha... evet dr dedi iri bebek dedi boyu felan normalden uzun dedi... ama kilosuna normal dedi... hersey iyi görünüyor dedi... aceba aldigim vitaminlerdenmi diye düsünüyorum... Orthomol natal en iyi vitaminmisya artik iki güc günde bir icmeyi düsünüyorum... böyle devam ederse ben onu nasil dogrurum yaa...
Ablam normal diyor sen dr. bakma diyor benim oglumda öyle idi diyor kizlar daha ince zarifler diyor erkek cocuklari iri doguyor diyor ama bana pek mantikli gelmedi.. :S
saglikli olsunda canim rabbim hayirli evlatlar nasip etsin bize :D Amin

karnimda cok kücük nerde yeri var anlamiyorum tatlim :D:D benimki haftada bir dönüyor ee kiz bebek iste yerinde duramiyor.tatlim kilosudami iriymis?bazi cocuklar 4 kilo bile doguyor.boyu uzun olursa dogurmak problem degilki kilolu olursa dogurmak zor tatlim.benimde doktorum ilacima en iyisi diyor onun vitaminle ilgisi yok o mecbur alinacak tatlim.ama zaten kizlar daha kücük dogar diye biliyorum bende.ablana inan :D:D

Geri