:raila:
Ay ilterciğim!!! Ya cevap olumlu ise? Ya gebeysen!! Nasıl merak etmezsin şekerim ya ki ben gebe olduğuna inanıyorum şimdi pazartesine kadar meraktan nasıl çatlamicam ben!!!! Allahım inşallah gebedir inşallah!!! Bak negüzel haftasonu gebe kaldım partisi yapardın oyyy oyyy!!! Kocana bol bol naz kapris yapardın oyyy oyyy!!! Bence boşyere bekliyorsun bak hem yumurtan çatlamış hemde hala regl olmadın!! Sen kesin gebesin kesin!!! Allah bilir tabi ama inşallah öylesindir!!!
selam canım bilmiyorum artık strestende gecikmiş olabilir benim adetim zaten düzenli değildiki neyse yaaa geç olsunda güç olmasın pazartesi belli olcek artık bu arada canım ben 1 ayı geçkin yokum bilgisayarda bozuk sürekli kapanıyo garantiye gitcekmiş geçen gittiğinde 2 ay gelmemişti artık başka yerden girersem size haber veririm kendine çok iyi bak canım öpüyorum seni

merhaba kizlar ben de siteyi uzun zamandir takip ediyordum fakat yeni uye oldum.13 aylik bir dogum kontrolu hapi sonrasinda gecen nisanda hapi biraktim ve bende 6 aydir hamile olmayi bekliyorum ama her seferinde husrana ugradim:) ..adetim duzensizlestigi icin ovalasyon gunlerimi tutturamiyodum.ama 31 gunde bir oluyo artik ..bakalim bu ay ne olacak..kasimin 1 ini bekliyorum..ins bekledigim sonucu alirim.kendinize iyi bakin arkadaslar.

arkadaslar hepınıze merhaba ben yenı katıldım aranıza sıteyı yenı gordum ve cok hosuma gıttı uye olayım dedım ama cevap yazmak ıstıyorum ama tam beceremıyorum yanlış oluyo nasıl cvp yazıcaz yardımcı olursanız sevınırım

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar bende geçen ay klmen kullandım ardından çatlatma iğnesi oldm adetim 10 gün geçti test negatif primolut diye bi adet söktürücü kullanıorum 4 gün oldu hala olmadım bu ilaç kaç gün sonra etki ediyor bilgisi olanlar cvp verebiirmi şiştim artık

slm arkadaslar ben aranıza yeni katılanlardanım daha once hep yazılanları takip ediyordum beni bi sorum olacaktı sizlere benim adetime 2 gun kala kahverengi leke gordum ikinci gun cok az geldi acaba adetimde 1 gun gecikti acaba hamile olmus olabilirmiyim boyle bi durum yasayanlar bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tesekkurler

ilk gebelik belirtileri

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime 2 gun kala kahverengi leke gordum ikinci gun cok az geldi adetimde 1 gun gecikti acaba hamilelik belirtisi olabilirmi boyle bi sorun yasayanlar cevaplarsanız sevinirim simdiden tesekkurler

Slm merabalar bende aranıza bgn katıldım ama çoktandır takip ediodum 5 aylık evliyim ve bu ay bebek istedik ve denedik adetıme 3 gun var ama ben dayanamadım test yaptm 2. çizgim de çıktı ama diğeri kadar belirgin diğil hamile olabilirmiyim acaba

büyük ihtimalle hamilesin benimde adetime iki üç gün var bende dayanamadım dün test yaptım net olarak tek çizgi çıktı negatif ama yinede umutluyum inşallah bende hamileyimdir

inş hamilesindr evet hamile olabilirim sordum bi kaç kişiye ölyese hamilseındır dediler ama adet gunumu bekliorum yinede pek umutlanmak istemiorum çünkü sonra çok üzülürüm

Geri