ya kizlar ben ovulation testi yaptim 1 hafta önce yani 25 den beri pozitif ne den normalinde 2 gün olmuyormu bide akintlarim var sag kasik agriyo acaba hamilelik belirtisi olabilirmi.

hamilelik kendini adet 10 gün geçtikten sonra belli etmeye başlıyor bende öyle oldu
adetim 1 hafta geciktiğinde acabada kalmıştım belirti yoktu sadece adet olacakmışım gibi göğüslerim şişmişti birde iştahımın açıldığını farketmiştim test yaptığımda negatif çıkmıştı
10 gün geçti yeniden test yaptım pozitifti şuan da ara ara mide bulantılarım oluyor karnım üşütmüşüm gibi şiş ve sert hafifte halsizlik var onun dışında en önemli ve keskin belirti rahim ağzı epey şiş ve akıntım çok oluyor başkada bişey yok maalesef çok istediğimiz için psikolojik olarak öyle hissediyoruz genelde mesela ben geçen ay birsürü sayısız belirti yaşamıştım sonra regl olmuştum şimdi gülüyorum o halime :) rabbim herkese nasip etsin inş.

Son düzenleme:
slm hamişler bendi aranıza katıldım çok şükür ama korkuyorum adet günüm gelmeden 3 gün önce hafif lekelenme oldu ve adet günüm iki gün gçiyodu evde test yaptım pozitif çıktı ama yine kahvemsi leke geliyodu arada doktora gittim bi sorun yok bol bol su iç dedi ve ilaç verdi ama genelde geceleri hafi lekelenme oluyo ben korkuyorum 4 gün sonra kontrol var sizce normal mi lütfen cecap

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.ama bayadır takip ediyorum.sizlere bişiy sormak istiyorum.ben dört beş gün öncesine adet olamam gerekiyodu.ama olmadım.sol kasığımda batma gibi sancı oluyor.uzun sürmesede canımı acıtıyor.belim de çok ağrıyor.belime ve kasığıma ani sancılar giriyor ama uzun sürmüyor.karnımda çok şiş.sanki gaz varmış gibi.şu aralar çok tuvalete gitmeye başladım.göğüslerim normalde adetimin gelmesine 1 hafta kala çok acırdı dokunamazdım ama şuan ağrı yok sadece çok büyüdüler.bide göbek deliğimden aşağıya doğru uzanan ince bir çizgi farkettim.dün dayanamayıp gebelik testi yaptım ama negatif çıktı.lütfenn arkadaşlar bana biriniz yardım etsin.gerçekten çok zor durumdayım.sizce ben hamilemiyim.bu arada bende polikistikover de var.benim genelde adetim düzensiz olurdu.bundan 9 ay öncesine dış gebelikten ameliyat oldum.bir iki ay adetim düzensiz geldi ama şu 4 aydır filan düzgün geliyordu.28-29 yada 30 günde adet oluyordum.ama şimdi gecikti.sizce ümitleniyim.haa bide abuk sabuk herşeye ağlıyorum.psikolojik mi acaba.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

öncelikle aramıza hoşgeldin söylediğin belirtiler bende de oldu canm ama o bahsettiğin çizgi 7. aya doğru belirginleşir o psikolojik olabilir bir kaç gün bekle istersen yada kan testi yaptırabilirsin
umraım bebeğin seninledir

çok teşekkür ederim.pazartesiye kadar bekliycem.eğer adetim gelmezse kan tahlili yaptırıcam.inşallah hamileyimdir.dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

Merhaba hanımlar bende aranıza yeni katıldım.bende uzun zamandır bebek sahibi olmayı istiyorum ama kısmet olmadı bitürlü.sizden yardım istiyorum, son adetim ağustos 29 oldu ve kesik kesik 5 gün sürdü,ve eylül 12 itibaren gögüs uçlarımın ağrısından duramaz oldum , arada ağrısı hafifliyor yinede sızlıyor .o günden beri çok sinirli oldum başağrılarım oluyor ve ağrıyla beraber midem bulanıyor.bacağımda kramp tarzında ağrılar ve kasığımda sürekli bıçak saplanır gibi ağrı oluyor(eğilip kalktıkça artıyor)dayanamadım eczaneden test alıp yaptım ama negatif çıktı, acaba bebiş varmıdır?

Merhaba hanımlar bende aranıza yeni katıldım.bende uzun zamandır bebek sahibi olmayı istiyorum ama kısmet olmadı bitürlü.sizden yardım istiyorum, son adetim ağustos 29 oldu ve kesik kesik 5 gün sürdü,ve eylül 12 itibaren gögüs uçlarımın ağrısından duramaz oldum , arada ağrısı hafifliyor yinede sızlıyor .o günden beri çok sinirli oldum başağrılarım oluyor ve ağrıyla beraber midem bulanıyor.bacağımda kramp tarzında ağrılar ve kasığımda sürekli bıçak saplanır gibi ağrı oluyor(eğilip kalktıkça artıyor)dayanamadım eczaneden test alıp yaptım ama negatif çıktı, acaba bebiş varmıdır?

canım hamileliğin en baş belirtisi adet gecikmesidir ondan önce yaşadıklarımız psikolojik olabiliyor ben kesin bir sonuç alabilmek için adetim 10 gün geçtikten sonra test yapmıştım pozitif çıkmıştı sende en az adetinin 4 gün geçmesini bekle derim canım inş. hamişsindir :)

Bugün kasık ağrısı ve genital bölge kaşıntısıyla uyandım, hemen doktora gittim , sanırım mantar enfeksiyonu olmuşum acaip ağrı ve kaşıntı var.doktor gebelikle ilgili bişey görmedi ultrasonda sanırım hamile değilim ya çok üzgünümmmm.....

Geri