gebe
?

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

1. Evet

oy sayısı 3
    75,0%
  2. Hayir

oy sayısı 1
    25,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi??? Yorumlarinizi bekliyorum meleklerim...

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???
    evet var :'( sanal bebekler ilk cıktıgında cok ıstemıstım ama babam almamıstı kucuktum cok ıstedım ama olmadı ağlamadım ama büyügüce gercegını yaparım dedım kendimi avuttum:D:D :D:D:D

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

evet maalesefff varrrrrrr =((((

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

var tabi isteyipte ulaşamadığım şeyler yüzünden hasta düştüm... ama tabi bunlar öle pazardan alınıcak şeyler deil:D hasta düşmemin sebebi bu

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şu ana kadar ne istediysem hatta olaz diye düşündüğüm şeylerin hepsine ulaştım bir tek emre aydın var işte o da olmayıversin:zuha:

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banada Birsey Varmi

Banada Birsey Varmi

BANA DA BİR ŞEY VAR MI? Cüneyd-i Bağdâdî ordu ile bir sefere katıldı. Ordu kumandanı ona bâzı şeyler gönderdi. O da istemeyerek alıp, asker ve gâzilerin muhtaçlarına dağıttı. Bir gün öğle namazını kıldıktan sonra oturup; "Niçin o şeyi kabûl ettim?" diye kendi kendini kınıyordu. O sırada uykusu gelip uyudu. Rüyâsında, çok süslü bir takım köşkler gördü. "Bunlar kimin?"...
  2. banada birsey varmi

banada birsey varmi

BANA DA BİR ŞEY VAR MI? Cüneyd-i Bağdâdî ordu ile bir sefere katıldı. Ordu kumandanı ona bâzı şeyler gönderdi. O da istemeyerek alıp, asker ve gâzilerin muhtaçlarına dağıttı. Bir gün öğle namazını kıldıktan sonra oturup; "Niçin o şeyi kabûl ettim?" diye kendi kendini kınıyordu. O sırada uykusu gelip uyudu. Rüyâsında, çok süslü bir takım köşkler gördü. "Bunlar kimin?"...
  3. hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

sevgili melekler hepimizin hayatta olmasını istedimiz şeyler vardır yada yapmak istedimiz:dilektut: mesela ben okuyup bir hemşire olmayı çok istedim ama şimdi bir teksil atölyesinde makinacıyım:yahoo: ya sizler melekler fikirlerinizi bekliyorum:ar4fd:
  4. Sarma makinasi diye birsey varmi?

Sarma makinasi diye birsey varmi?

Kizlar annem TV´den mi birilerindenmi bilmiyorum Sarma makinasi var diye duymus.. Simdi benden Sarma makinasi istiyor, birdahaki almanyaya gelisimde getirecekmisim..... Eger öyle birsey varsa nerede bula bilirim yardimci olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş