gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İYİKİ DOĞDUN AŞKIM, BU SANA MESAJIM :)

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Canııım, Hayat yoldasım, Suyum, Aşkıııım Ahirette isteğim, Sonsuz aşksın sen! Dilerim Rabbim ömrüne ömür katar. Seni bütün benliğimle seviyorum. İyiki doğdun, iyiki bana eş, çocuklarıma ana oldun MAWİM iyiki doğdun bitanem. Hayat Arkadasın, kocan ve daha bir çok şey... :D:D MAVİSİM.jpg

zeytin gözlüm, THESECRET ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim sonum sol yanım yoldaşım hayat arkadaşım pişman olmadığım tek gerçeğim iyi ki varsın seni seviyorum♥

zeytin gözlüm, SadmiN ve THESECRET bunu beğendi.
  3. Canımın içisi mawi gözlü dilberim doğum günün kutlu olsun.Sadminimle evlatlarınla bizlerle nice nice yıllaraa :kiss: Dışardan yazıyom çünkü misafirim var :D :D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Saol bitanem dışardan içerden farketmez gönüller bir olsun:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
İYİKİ DOĞDUN AŞKIM, BU SANA MESAJIM :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana

Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana

Denize açıldım sevmeye, sevilmeye, Anladım sevmek gibisi yok. Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye Damlalarda yüzmek gibisi yok. Yokluğun varlığın bir, Dünüm yok, yarınım sır Nasıl inanırım sana? Bu yürek ağır bana Sevgin öyle uzaklarda, Nefes alsan da yanımda x 2 Bu aşk fazla sana..
  2. Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

şen oralarda sevgiden benden uzak belki mutluşun belki deli bense burada kimsesiz çocuk gibi bekler dururum bir dost eli iç içebilirsen kadehler zehir gibi hasretten geç geçebilirsen sevgimden don dönebilirsen herşeye o günlere istersen git gidebilirsen kalbimden sen oralarda razıysan unutmaya söyle sevgilim yazık bana dur sakın gelme kal benden uzaklarda kal haram olsun bu aşk sana...
  3. İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

İyiki varsın iyiki aşkımsın!!

iyiki aşkımsın Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut...
  4. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş