Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

Cevap: Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

denemek lazım kesinlikle çok sağol...

çok teşekkürler daha öncede duymuştum karınca yumurtası yağını sizin tavsıyenizle kullanıcam

selam ben yeni üye oldum bu gün ve sayfaları gezerken rastladım ben karınca kremini kullanıyorum 1 yıldır ve %80 kurtuldum tüylerden çok memnunum tavsiye ederim

yhaa ben zaten tüylere kafayı takmış durumdayım hiç sevmiyorum nefret nefret nefrettt ediyorum tüylerden adamın psikolojisini bozuyor bu karınca yumurtası yağını denicem teşekkürler inşallah sonuç verir:)

Baharatçılardaki orjinal değil
sahte bilginiz olsun hemde ben iki tüp bitirdim etkili ama devam edemedim birde bilginiz olsun internete sundepil diye bir reklam görürseniz almayın sakın arkadaşlar
jilet gibi yapıyor ben denedim

Acı çekmekten nefret ettiğim için kolay yollar arayıp duruyorum ve tamamen artı ucuza bu tüylerden nasıl kurtulurum onu araştırıyorum nette esmer olduğum için daha fazla göze batıyoresmer kılllar burdaki bir bölümde limonla tuzu karıştırıyorsun sonrada ağda veya epiletörle aldığın bölgeye masaj yaparak uyguluyorsun diye bir yazı gördüm onu deneyeceğim eğer işe yararsa sizede yazarım ama tala karınca yağının orinalini bulursanız işe yarıyor arkadaşlar

ben geçen yıl bu yağı keşfetmiş ve çok düzenli bir şekilde tam 4 ay kullanmıştım kollarımda. başlama amacım tüylerimden kurtulmaktı. kullanırken tüylerim daha geç ve ince çıkmaya başladılar. 4 ay sonunda "acaba tüyler geç çıktığı için mi azalmış gibi görünüyor, yoksa gerçekten yavaş yavaş bitiyorlar mı" sorusunun cevabını almak için bi süre ara vermeye karar verdim. bıraktıktan sonra maalesef eski haline döndü... tüylerden tamamen kurtulmak değil de epilasyon sonrası o gün ve sonraki 3 günün gecesi uyumadan önce vücuda iyice yedirilerek sürülürse epilasyon süresini uzatma amacıyla kullanılabilir.. böyle diyorum ama ben ilk günden başka sürmeye üşendiğim için ondan da vazgeçmiş durumdayım :fırtına:

Bende iki aydir kullaniyorum bu ürün ve cok memnunum gercekten azaltiyor tüyler, tüm Meleklere tavsiye ederim.

Buarada siz hangi ürünü kullaniyorsunuz ben GUTTO tvde ürünü pazarlayan cikmisti ama Internetde bakinca Tala diye bir ürün daha varmis sizce hangis daha etkili??

Son düzenleme:
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler, yalnız bu konu hakkında bir şey duydum, doğruluğundan emin değilim; ama paylaşmak istiyorum. bu karınca yağının sahteleri mi ne çıkmış, bu da tam tersi etki yapıyormuş. bununla ilgili bilgisi olan var mı? mesela sahte mi değil mi nasıl anlarız?

Geri