gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

karınca yumurtası karınca yumurtası yağı kullandım yağı kullananlar karinca yumurtasi yagi kullananlar yagı arkadaşlar rahat olun ve yılmayın ben bu karınca yumurtası yağını 4 aydır kullanıyorum bu ay 5 ayım ve mükemmel sonuç aldımm şimdi tek tük çıkıyo artık genital bölgemde ve koltuk altımda ağdayı bıraktım tek tük çıkıyo ve bende onları cımbızla alıyom alan yerlerimi tekrar bu yağla masaj yapıyom ertesi gün yıkıyom içimin rahat olması için ilerde bi problem çıkmaması için yengemle (cildiyeci) konuştum bir problem yapmaz ne mutlu sana dedi ama yağ hakkında şunları söledi (içinizn rahat olması için ):
    1.önceden jilet kullanan yada tüy dökücü krem kullanan sonrada ağdaya geçip bu karınca yumurtası yağı kullananlarda 1 seneye kadar dökülme gerçekleşebilirmiş.Çünkü bu yağ kıl kökleri zayıflamış kişilerde daha etkiliymiş.yani kıl köklerinin kendiliğinden (ağdayla)zayıflamasını bekleyeceksiniz.

2.bu yağ kıl kökü zayıflamış kişilerde önce kılları sert bir şekilde dışarı atarmış sonra kıllar incele incele kendilinden bitermiş (bende şahsen öle oldu önce düşünmüştüm eyvah daha çok kıllandık diye [​IMG])

NOT :ben 18 yaşından beri ağda kullandım hiç hayatımda jilet yada tüydökücü krem kullanmadım o yüzden bende daha faydalı oldu sanırım birde eğer ağdadan korkan arkadaşlarımız var eczanelerde satılan emla diye tüp şeklinde krem var ağdadan yarım saat önce sürün çok acı hissetmeyeceksiniz ve ağda yaptırırken sakız çiğneyin oda kafanızın dağılmasını sağlar benim diyeceklerim bu kadar ben %100 sonuç aldım inş.sizde alırsınız unutmayın önce sabırr+

FairyTale bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım
    enteresann ve kadınlarında derdi şu tüyler nefret ederim bende tüyden senin adına sevindim :)

3. AnGeL_with_a_bRoKen_heaRt

AnGeL_with_a_bRoKen_heaRt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

geçenlerde kızlar anlatmıştı ama pek inandırıcı daha doğrusu sağlıklı gelmemişti ama denemek gerek bi bitse şu özel bölgedekiler de onda bari acı duymasak :( paylaşım için teşekkürler ^^

4. asyam

asyam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    markasını söylememişsin canım bide nerden aldın fiyat nasıl çok sordum dimi

5. burcak8821

burcak8821 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok teşekkürler bend ekullandım bu karınca yumutası yagını ama çok sert çıkmıştı korktum

6. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler ;)

7. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende cesaret edemiyorudm duydum yağıda .ben deneyin bariii.

9. GulNar

GulNar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karinca yumurtai nedir.. onu nasil bula bilirim.. acaba?

10. mumisigi

mumisigi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karınca yağı ile ilgili ürkütücü haberler çıktı eczaneden almak lazım çünki tehlikeli olabiliyormuş

11. adanur*

adanur* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt bnde kuLlanıormm gerçktn etkiLi

12. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler deneyecegim bende. basımız dertte bu tüylerle ya.

13. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben ne denediysem olmadı karınc yağınıda denedim ama olmadı şimdi sir ağda ısıtıcı aldım ve sir ağda kullanıyorum çok memnunum tüylerim azalıyor ve bazı yerlerden gelmiyor bile kıl dönmesi sorunumada çare oldu bununla birlikte tekrar karınca yağını deneyebilirim daha etkili sonuç alırım belki

Ama size tavsiyem sir ağdayı deneyin ısıtıcısıyla ısıtılıyor normal ağdadan daha kolay bütün heryer 1 saat olmadan bitiyor inanın azalıyor çok inceliyor

FairyTale bunu beğendi.
  14. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

15. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler denemek lazım

karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük...
  2. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

karınca yumurtası yağı kullanımı karınca yağı kullanımı hamilelikte yumurtası karinca yagi almanya tala Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı...
  3. Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

Gutto karınca yumurtası yağı kremi kullanımı

karınca yumurtası yağı kremi kullananlar karınca yumurtası yağı forum gutto kremi gutto kullananlar forum Gutto tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan...
  4. Karınca yumurtası yağı

Karınca yumurtası yağı

bebeklerde karınca yumurtası yağı kullanımı bebeklere karınca yumurtası yağı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır KARINCA YUMURTASI YAĞI Tüylere Kesin Çözüm Vücudunuzdaki tüylerden karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. Kullanımı Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge...
  5. Karınca yumurtası yağında skandal!

Karınca yumurtası yağında skandal!

versan karınca yumurtası yağı versan kozmetik Birçok bayanın kullandığı karınca yumurtası yağında şok bir gelişme!Sizlere haberle ilgili detaylara geçiyorum. Ünlü sanatçıların kişisel internet sitelerinde reklamını yaptığı ve kadınların büyük ilgi gösterdiği tüy dökücü kremlerle ilgili polise ulaşan ihbar, uluslararası bir sağlık skandalını ortaya çıkardı. Karıncadan ‘tüy dökücü krem’ olarak...

Sayfayı Paylaş