gebe
  1. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

kilolarimdan kurtulmak istiyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında serrasudan tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar...bir sene once dogum yaptim ve simdi aldigim kilolari vermek istiyorum cok fazla degil ama en azindan on veya onbes kilo kadar...her pazartesi diyete basliyorum ama nedense ise yaramiyor.ayni yerde sayikliyorum.lutfen bana bu konuda yardim edin...

2. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birden kilo verilmez yavaş yavaş kesmelisin yiyecekleri fazla aburcubur yeme akşam yemeklerini hafif ye 9dan sonra kesinlikle meyve dşında bişey yeme tabi meveninde aşırısına kaçmamak gerekir..gece yatmadan 2 saat önce yeme işlemini bittirmeslisin bol su iç günde 2bçk 3 litre kadar.. ama extra bişey yapmak istiyorum dersen sirkeli su sabah kalkınca ve gece yatarken iç işe yarıyo düzenli içmen lazım ama. Bu aradada aktarlarda satılıyo keten tohumu toz halinde satılanı ama kardeşim bu şekilde baya kilo vermişti.. bende diyetisyene gitmiştim uzun bi süre emin olabilirsin işe yaradığından..

3. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada cnm yazmayı unutmuşum sirkeli su dediğim herhangi bi sirke değil elma sirkeli su olcak diğer sirkeler işe yaramaz elma sirkesi herkesde söyler bunu duymuşsundur sende belki

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyen eşliğinde sağlıklı kilo vermeni tavsiye ederim

5. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    cnm bence bi dietisyenden yardım al onların faydası gerçekten oluyo

7. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba serrasudan benim ilgimi çeken cok fazla degil ama en azindan on veya onbes kilo birden okadar kilo verirsen cabuk geri alirsin ! arkadaslarin dedigi gibi en iyisi diätisyen kontrollunde veyat tavsiyesinde en saglikli ve kalici verirsin bence, hem bir sene önce dogum yapmisin anca vücut eski haline gelir ama üzülme yavas yavas olur birden verirsen kilo zaten vücut da kötü sarkmalar olur onun yaninda kesin bir de spor yapman lazim.
    elma sirkesini de bir tatli kasik bal kulan migdeye zarar vermesin, hergün sabahlari kulanirsan faydasini görürsün kesin.
    kolay gelsin.:)

ben yemek istemedigim zaman (ama canim çok istiyor) hemen aklima oruç gelir o zaman nasil sabrederiz ve de Afrikada ki yoksulari düsünürüm onlara yok bana da yok derim öylece yemegi unuturum bende fayda ediyor:)

8. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saolun kizlar...solediklerinizi dikkate alicam.umarim ise yarar

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım ben her zaman diyorum kimse evlenip çocuk doğurmadan ben şöyleyim böyleyim demesin.Bekarlığımda 43 /45 kilo arasında olan ve asla yukarıyı görmeyen bir insandım ilk hamileleğimde toplam 25 kilo aldım ve ardından ikinci hamilelikte ise yine aynı kilo olmak üzere toplam oldu 50 kg:)
    Hayatımda rejim yapmadım hiperaktif ve bünyesi kiloyu zamanla atan bir vücut yapısına sahibim Allahtan..
    Ve 50 kiloyu zaman içerisinde vücudumdan atarak boyla orantılı kiloma kavuştum şükür ama şu an tekrar süpriz bir şekilde hamileyim hahaha bakalım bu sefer ibreler kaçı gösterecek umrumda bile değil bebişimin sağlığı çok önemli benim için zaten yine zamanla vereceğime inanıyorum.Şu an sende çok fazla takma kilolarını sonuçta kış ayındayız bahar gelip havalar güzelleştiğinde al bebişini pusetine bol bol yürüyüş yap bacım sana ve bebişine çok iyi gelecektir..Yürüyüş bana göre en güzel spordur bir bayan için bunu unutma...

10. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktoruna sor ..belki yavas yavas kilo veriyorsundur farkinda degilsindir

11. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnmbnede aynı soruna sahibim bisitede safran çayını duydumsipariş ettim bakalım kullanıcam faydasını görürsem sana yazarım

12. Seida

Seida Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba insan nasil kg aldigini ve icinde bulundugu durumu bazen fark edemiyor maalesef
    bundan 2 sene öncesine kadar durumun vahametini fark edemeyenlerden biriyimdir bende
    taki doktorumun arayipta acil gel görüsmemiz lazim seker hastasisin telefonunu alana kadar
    Allah cc kimseyi korktugu ile imtehan etmesin seker hastaligi korktugum hastaliklardan biridir
    seker ilaclarimi almaya basladiktan sonra yeme seklimi ,tamamen degistirerek ,hayatima
    sporuda ekledikten sonra diätisyen esliginde 70 kg verdim Rabbime sükürler olsun ,
    seker ve tansyon hastaligindan kurtuldum hayatima bir hafifleme geldi ,radikal kararlar aldim
    2 senedir asla agzima sekerli yiyecekler koymadim buna özel günler dahil ,kesinlikle ekmegi biraktim
    meyveleri dahi seker oranina göre tüketiyorum bol su ve cay iciyorum haftada 3 defa spor yapiyorum
    saat aksam 19 dan sonra sade cay kahve iciyorum kisacasi yemek icin degil yasamak icin yiyorum
    istenildikten sonra kg verilir fakat bunun icin ilk önce beyin hazir olmasi lazim :yahoo:

13. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    safran çayı aldım ben bakalım işe yararsa sana yazarım canım

14. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Safran çayi fazla içilirse zararliymis!

en faydalisi bol bol yesil çay sade veyat limonla ,mathe çayi soguk ve sicak icilir yag yakici.

ama çok etkili çay istiyorsaniz ve istah kesmek istiyorsaniz 50 posetlik çin cayi var¨! bu bir kür sürekli icilemez!!!

Slimimg günde 2-3 bardak iciliyor ben bir bardak tavsiye ederim ,tok karnina poseti 1 su bardagina soguk su içine bekletilir ca 20-30 dak. yavas yavas içilir.
    Yalniz bu cayi içen Tuvaletden fazla uzak olmasin.
    Almadan önçe aktarlardan/Baharatcidan bilgi edinin!

15. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

vallahi cok ii olur cok sevinirim.tesekkurler

kilolarimdan kurtulmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

Kurtulmak İstiyorsan Sultanımızı Üzme!! Yıldırım Bayezid Han, Niğbolu zaferinde kazanılan ganimetlerle muhteşem bir mescid yaptırmak ister. Mimarlar bugünkü Ulu cami’nin bulunduğu mevkide karar kılarlar. Söz konusu arsa üzerinde evi, bahçesi olanlara başka yerden muadil yer verilir. Hatta ceplerine birkaç kese altın sıkıştırılır gönülleri hoş edilir. Ancak ihtiyar bir kadıncağız bir “Evim...
  2. Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

çillerinden kurtulanlar Yüzünde çil olan insanlar özellikle de yaz aylarında kendilerini belli ediyorlar.Bence çil bazılarına çok yakışıyor ama bazılarında da biraz abartılı oluyor ve bu durum hem onları hemde çevrelerin de ki insanları rahatsız ediyor.Yüzündeki çillerden görüntülerini bozduğu için rahatsız olanlar birde şu yolu denesinler belki işlerine yarar. Yüzünüzdeki ya da...
  3. Yandexten kurtulmak istiyorum  yardım !!

Yandexten kurtulmak istiyorum yardım !!

Mozillanın canını yiyim, bu yandex ne garip bir arama motoru :S Bir türlü alışamadım. Şimdi silmek istiyorum nasıl sileceğim yardım edin bana !... :(
  4. gözaltlarım mosmor kurtulmak istiyorum artık!

gözaltlarım mosmor kurtulmak istiyorum artık!

Yapısalmıdır nedir anlamıyorum.Göz altlarım mosmor aslında uykuma da dikkat ederim am bilmiyorum niye böyle .Nasıl kurtulabilirim bu göz altı morluklarından ?
  5. Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Çoğu insan yeterli süre uyumadığında göz altı torbaları ile uyanır. Bazı insanlarda bulunan göz altı torbaları ise uyku süresi ile ilişkisizdir. Sebebi ne olursa olsun, doğal bir takım yöntemlerle göz altı torbaları azaltılabilir: 1. Akşam uykuya yatmadan, ıslak temiz bir bezi buzdolabına koyun. Sabah uyandığınızda bu bezi dolaptan çıkarıp gözlerinizin üzerine yerleştirin. Eğer çok soğuk...

Sayfayı Paylaş