gebe
  1. cn_1

cn_1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik' kısmında cn_1 tarafından paylaşıldı.

kızlar adetim 11 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı bu sonuç kesindir dimi erken deildir yani yardımcı olurmusunuz :zarhos::bangin:

ahueda bunu beğendi.
  2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    bir bilgim yok canim doktorun nededi

3. cn_1

cn_1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bişe demedi adet söktürücü verdi sadece sonuca bakıp :11:

kızlar yardımınıza ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  4. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş