gebe
  1. mugmuge

mugmuge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında mugmuge tarafından paylaşıldı.

bu ay 1 kutu klomen kullandım ve adetime 3 gün varken idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamadım hatta iş arkadaşlarımda benimle aynı şekilde mutlu oldular dayanamayıp 4 saat sonra 2. testi yaptım o ilkine göre daha belirgin bir çizgi busefer tamam dedim oldu bu iş dayanabilirmiyim büyük bir mutlulukla hastahaneye kan testi yaptırmaya gittim bana aletlerinin birinin bozuk olduğundan ancak cvb. yarın verebileceklerini söylediler tabi ben okadar eminimki sorun değil dedim ertesi gün testin cvb. na baktığımda 0.1 olduğunu görünce gözlerime inanamadım koskoca NEGATİF yazıyo benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlarım varmı

Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  3. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  4. Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(
  5. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...

Sayfayı Paylaş