Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

cnm bide bişeyler ögrendim bi bilgin varmı bilmiyorum ama sadece ilaca burakmıycakmışız işimizi kendimiz her gün 1 bardak süt ,fındık.incir kurusu yemeliyiz bide düzenli beslenmek ve de bol meyve yemeliyiz..

süt hakkında bir bilgim yok ama evet incir falan yumurta çalışmasına iyi geliyor.düzenli beslenmekte iyi canım.ama streste yapma canım en çok etkileyen faktörlerden biride bu.

tatlım sen nasılsın nasıl gidiyo dktora gidiyomusun ?cnm ide progestana başladım acaib uyku başdönmesi yapıyo yaa buu:(

olmadı cnm testlerimiz çok ii çıktı amelıyatlık bişey yok dedi doktor.3 ay daha çalışmalara devam edicez olmazsa ozaman belki.hayırlısı olsun hakkımızda.

- - - Updated - - -

hayırlısı olsun tatlım.hadi bakalım çalışmaların sonucu inşallah müjdeli haberi alırız :)

Amin canım inş

bide kızlar size tavsiyem ben bal tarçın çörek otu yaptığım ay hamile kalmıştım deneyin hiç bişey kaybetmezsiniz ve doktor folik asit alırken hamile kal demişti bana bunu ihmal etmeyin sakın çok önemli her gün bi tane karanfil alın yemekten sonra karanfil horman dengesini sağlıyo bal tarçın ve çörek otuda yumurta oluşmasını ve çatlamasına yardımcı

Rabbim isteyen herkese ve bana en kısa zamanda nasip etsin inş.

Amin canım inş

bide kızlar size tavsiyem ben bal tarçın çörek otu yaptığım ay hamile kalmıştım deneyin hiç bişey kaybetmezsiniz ve doktor folik asit alırken hamile kal demişti bana bunu ihmal etmeyin sakın çok önemli her gün bi tane karanfil alın yemekten sonra karanfil horman dengesini sağlıyo bal tarçın ve çörek otuda yumurta oluşmasını ve çatlamasına yardımcı

Rabbim isteyen herkese ve bana en kısa zamanda nasip etsin inş.

canım inşallah Rabbim cümlemize nasip eder hayırlısıyla.

Bu ay adetimin 5. günü klomen almaya başladım sabah akşam 1tane ve 14.günümdede aşılama yaptırdım sonuç ocak 15 gibi belli olur bakalım kısmet çok fazla ümidim yok ama rabbim bilir herseyin hayırlısı olmazsada denemelere çalışmalara devam =)

Bu ay adetimin 5. günü klomen almaya başladım sabah akşam 1tane ve 14.günümdede aşılama yaptırdım sonuç ocak 15 gibi belli olur bakalım kısmet çok fazla ümidim yok ama rabbim bilir herseyin hayırlısı olmazsada denemelere çalışmalara devam =)
cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah..bende ocak ayında aşılama yaptırcam nasip olursa...inşallah seninki tutmuştur sağlıkla olur bebişin...

arkadalar mrb yeni yılınız kutlu olsun nice mutlu senelere bu sene hepimiz için çok güzel bi yıl olur inşş bebişlerimizi kucagımıza almış karşılarız bidahaki yılları :))

Geri