gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Cevizli Kek Tarifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Cevizli Kek Tarifi istiyorum sizden cevizli pasta ve tatlılara bAYILIYORUM keki de çok seviyorum o yüzden iki sevdiğim şeyi birleştirmek istiyor ve sizden Kolay Cevizli Kek Tarifini yazmanızı rica ediyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolay Cevizli Kek Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßeLeN'in Kakaolu-Cevizli Kek Tarifi

ßeLeN'in Kakaolu-Cevizli Kek Tarifi

cevizli kakaolu kek, tarifi, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, pişirme yöntemlerini bulaqbilirsiniz Hanımlar Dün kocişime kakaolu cevizli kek yapıverdim :) Yarısınıda akşam yedik :) Ben yaptım diye demiyorum ama güzel olmuştu. Hemde aklımda kalan kafama göre bir tarifle:):) MALZEMELERİM 1,5 su bardağı kadar şeker 12 tahta kepçe ile un 1 su bardağı sıvı yağ Yarım su bardağı...
  2. Resimli Kolay Cevizli Kek yapılışı

Resimli Kolay Cevizli Kek yapılışı

Kolay Cevizli Kek Tarifi Resimli, Resimli Kolay Cevizli Kek Tarifi, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benimde en çok sevdiğim kek tariflerinden biri olan cevizli kekkin yapılışını en kolay haliyle veriyoruz sizlere:) Evet isteyene kolay cevizli kek tarifi burada Melek'ler! Cevizli Kek Malzemeler 3 adet yumurta, 1 bardak pudra şekeri, 1 çay fincanı sıvı yağ, 1 paket...
  3. Cevizli Rulo Kek Tarifi Resimli yapılışı

Cevizli Rulo Kek Tarifi Resimli yapılışı

Resimli Cevizli Rulo Kek Tarifi Cevizli Rulo Kek Nasıl Yapılır Ceviz sever misiniz bilmiyorum ama cevizin faydaları hakkında bilgi edinirseniz, eminim siz de benim gibi cevizi seversiniz :) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda sizlere cevizli rulo kek tarifi sunuyor ve ilgili olupta cevizli rulo kek nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyorum. Cevizli Rulo...
  4. Elmalı Cevizli Kek Tarifi

Elmalı Cevizli Kek Tarifi

Elmalı kurabiyeye bayılan ama kek yumuşaklığından da vazgeçemeyenler için harika bir tarif. Arkadaşlarınızla ya da ev halkı ile bir fincan çayınıza ya da bir fincan kahvenize eşlik edecek harika bir lezzet. Kekiniz pişerken elma ve tarçının o baş döndürücü kokusu evin her tarafını saracak. Bu lezzetten kendinizi ve ailenizi mahrum bırakmayın… Elmalı Cevizli Kek İçin Malzemeler: 4 adet...
  5. Kuru yemişli kek tarifi

Kuru yemişli kek tarifi

Hamur işlerini sevmeyen bayan yoktur.Misafir ikramlarımızın çoğu hamur işlerinden olur.Hamur işlerinin kalorisi yüksek olsada bu damak zevkinden vazgeçemiyoruz.Hamur işlerinin en bilindiği kek lerdir.Kekler lezzetli olmalarının yanında aynı zamanda en pratik hamur işi pasta çeşididir.Sevgili hanımlar konu hamur işlerinden açılmışken diğer hamur işi tariflerimizi de incelemenizi öneriyoruz....

Sayfayı Paylaş