gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Ramazan ayı vesilesi ile Tarot açılımlarıma ara veriyorum.:handanca: 20/08/2009 tarihinden itibaren açılım yapılmayacak konular kilitli kalacaktır. Bilginize sevgili melekler..

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı
    handanca

2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Handanca ablacım bayramın kutlu olsun ayrııca bu siteye üye olan herkesin bayramını kutlar, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dilerim.
    sanrım artık bakmaya başlayacaksınız dolayısıyla da bir bakım isteyeceğim. önceki bahsettiğim kişiyle ciddi anlamda tartıştık gerçek yüzünü baştan gördüğüm iiçin çok mutluyum bu arada yeni bir kişinin olma ihtimali var burcu akrep, benimki de ikizler. görüşmek dileğiyle.

3. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yapacağımı bilemiyorum aslında. daldan dala atlamak değil ama artık gerçekten kafamı çok karıştırıyor bu konu. önceki pişman olup gelecek mi yoksa ben yeni ufuklara mı yelken açmalıyım
    sevgilerimle Handancacım

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende tarot baktirmak istiyorum,fala inanmasada falsiz kalan insan yoktur sanirim.

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar TÜM BAKIMLAR 1 EKİMDE başlayacak.

Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot açılımlarıma bi müddet ara verdim.

Tarot açılımlarıma bi müddet ara verdim.

çok zevk alarak yapmış olduğum bu işten artık bunalmış durumdayım. bunu paylaşırsam belki hak vereceğinize inanıyorum. yoksa tekrar bakmamak üzere bu sayfayı kapatıp normal üye olarak sitede kalacağım. Arkadaşlar tarot açılımı amacı dışına taştı artık. *büyümemiş çocuklarına, *bu hafta bakmadın bu haftada bak diyenlere, *hanedeki diğer yaşayanlara, * iş arkadaşlarını, * akrabalarına,...
  2. Çin üretime ara veriyor

Çin üretime ara veriyor

Çin üretime ara veriyorDünyanın üretim devi Çin ilginç bir nedenle yüzlerce fabrikasında üretime ara veriyor Çin yönetimi, 2008 Pekin Olimpiyatları başlamadan önce temiz hava için bazı fabrikalarda üretimi durdurmaya karar verdi. Hükümet ve endüstri kaynaklarına göre, başkent Pekin'in kuzeyinde bulunan Hebei eyaletindeki sanayi kenti Tangshan'daki yetkililer, olimpiyatlardan önce havanın...
  3. Ramazan olması nedeniyle Tarot'a ara veriyoruz.

Ramazan olması nedeniyle Tarot'a ara veriyoruz.

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi Ramazan ayı münasebetiyle açılıma ara veriyorum. Ama yinede size AYLIK açılım yapıp Burcunuza analiz ettim. Eylül ayını umarım böyle telafi etmiş olurum. Saygılar.
  4. Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

tarot baktır falıma bakarmısın tarot aç falıma bakarmısın falına bak kart seç Selam Melekler, Yeniden birlikteyiz. Çalışma hayatım çok yoğun. fırsat buldukça sizlere cevap vermeye çalışacağım, bana sorunuzu yazmanız yeterli. Evlilik sorunlarınız için mutlaka burçlarınızı belirtin. Açılım sadece size yapılır. Başkası için talepte bulunmayınız.. aşağıdaki linki okumadan mesaj atmayın...
  5. Tofaş üretime ara veriyor

Tofaş üretime ara veriyor

Tofaş, yurtdışı ve yurtiçi ürün talebindeki azalma sonucunda, 2-9 Şubat tarihleri arasında altı iş günü üretime ara verecek. Şirketin İMKB'nin Cuma günkü bülteninde yer alan açıklamasına göre, bu dönemde ürün geliştirme ve kalıp yapım faaliyetleri devam edecek, çalışanlar ise yıllık izinlerini kullanacak.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş