Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

saçı gerçekten uzatıyor arkadaşlar. ben denedim. herkes fark etti uzadığını. saçının kısalığından memnum olmayanlar mutlaka uygulasın. ayrıca bemik ampul değil. sinemaki otu daha kötü kokuyor.

hayır bemiks ampul 5 hafta gidiyor.diğerleride azlık çokluğa göre,badem yağıda boyutuna göre değişir.bu üçünü 10 tlye aldım 5 hafta yaptım ve sadece bemiksampul bitti.diğerlerinde en az 2aylık malzeme varr.:))

ben henüz 20 gündür kullanıyorum. 20 gün içinde 2 kez uyguladım sizde normalmidir yoksa daha sıklıkla mı yapmalıyım?

Arkadaşlar meraba ben melek Y.

İlk uygulamayı ilk defa dün yptım.
kötü kokusuna raqmen bir saat beklettim.
Saçımı şampuansız yıkadı çnkü yptıımız doğal ürünün üstüne Kimyasal katmamak için.
Parlaklıqı şimdiden belli.
Ben önceden parlaması için Briyantin kullanıodum.Şimdi 1gram bile sürmeme grek klmadı.
Herseyi denedim Bu formülü grckten Dzenli kullanıcam.3ay sonra İnanıorumki uZayacak.)

ben bu formülü uygulamaya başladım 3 haftadr kullanıyorum bemiks ampül biraz kötü kokuyo ama dayanılmıcak gbi değil zaten witamn böle kokar en azından sacım yumusacık we parlak we cok memnunum:)

kızlar ben yeni evliyim düğün kına falan derken saçlarım çok yıprandı çünkü krepeli topuz yaptırdım buda saçlarıma zarar verdi belimde olan simsiyah saçlarımı omuzlarıma kadar kestirmek zorunda kaldım .. :( bunlada kalmadım sonra simsiyah saçlarımı sarı yapmaya kalktım saçlarım yandı ve tekrar kestirmek zorunda kaldım x) şimdi uzatmaya çalışıorum bu formülü yapmaya yeni başladım inş. faydalı olur ama yıpranan kuru mat yanık olan saçlarım yumuşadı parladı sürekli elim saçımda yumuşacık tavsiye ederim kızlar

Ben de dün başladım arkadaşlar. Saçlarımı kısa kestirip pişman oldum, saçlarım sarı olduğu için diplerden anlayacağım uzadığını,
haftada 2-3 kez kullansak daha fazla etkisi olur mu acaba=?
Dün ilk kez denedim, saçlarımı inanılmaz yumuşak ve parlak yaptı. Daha ilk denemede bile uçları pırıl pırıl ve ipek gibi oldu

sinemaki diplerdeki ölü saçları attıgı için dökülme olması normaldir arkadaşlar.

Geri