Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

kızlarr gerçekten uzatıyor hiç vakit geçirmeden başlayın bence kokusu da yıkayınca kalmıyor...

ben daha yeni saçlarımı kestirdim. istediğimden kısa oldu. gördüğüm kadarıyla hiç olumsuz birşey yazan olmamış. bende kullanmayı düşünüyorum ama saçlarım kısa ve aynı zamanda çok da kabarıyo. bu yöntem kabarmasını da önler mi? kullananlar bu konuda da bilg verebilir mi? şimdiden teşekkürler.

anlamadım :(

simdi ben anlamadım süzün diyo ya suyu biz başımıza suyla ollan karışımımı dökcez yoksa suyu döküp otlu karışımımı ? cevap verin lütfennn

arkadaşlar benim saçlarım çok dökülüyor çok değişik ürünler kullandım ama hiç işe yaramadı dökülmeye devam edermi ben hem dökülmesin birazda uzasın istiyorum işe yararmı bilgi verirseniz sevinirim

:)

Arkadaslar bende dün akşam basladım bemiks yerine bepanthen kullandım kokusu cok kötü değil ve bi zararı oldugunu sanmıyorum kullanan bi kaç kişinin fotoğrafını gördüm gercekten 3 ayda 1 karıs falan uzamış..

haftada 2 kere kullanılır heralde ama bunu sürekli kullanmayın mesela 1 ay boyunca kullandıysanız 2 hafta falan ara vermek gerekiyormuş çünkü sac alışıyor ve bakım işe yaramıyormuş..dikkatinize

eger sacım sert oldu falan dersenizde 500ml suyun içine 1 avuç karanfili koyun bir gün karanlık yerde bekletin.kaynatmaya gerek yok normal cesme suyu olur yani.bunu durulama suyu olarak kullanın hem yumuşacık oluyor hem mis gibi kokuyor tavsiyemdir :)

bu arada sinameki saç rengini az da olsa açıyormuş !

Geri