gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hepinize keyifli günler diliyor ve sizden Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden şarkının sözleri için çok mersi :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç: ''Haiti'den bana ne''..

Serdar Ortaç: ''Haiti'den bana ne''..

Üç milyon kişinin etkilendiği deprem için Türkiye ile beraber birçok ülke Haiti'ye yardım için seferber olurken bu durum ünlü popçu Serdar Ortaç'ı rahatsız etti. Kendisini Haiti'ye yardım etmediği konusunda eleştirenlere sert bir şekilde çıkışan Ortaç, "Haiti mi, Hakkari mi? Ben bu yardım işini anlamıyorum. Abuk subuk yerlere yardım etme hevesi başladı. Bana ne Haiti'den, kendi...
  2. Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Kızlar Serdar Ortaç'ın Sersem Oldum adlı şarkısını hiç dinleniz mi dinlemediyseniz dinlemenizi tavsiye ederim ve sizden bir de Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri paylaşmanızı rica ederim:)
  3. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkısı sözü Başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Kalpsizsin şarkısının sözleri ardından bu yazımızda da Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözlerini paylaşıyoruz. İşte Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri... :) Aklından neler geçiyordu da yüzün hep çileden soluverdi Buna hangi neden sebep...
  4. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Serdar Ortaç & Nil Özalp Düeti "Kal Aklımda" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç & Nil Özalp Düeti "Kal Aklımda" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç kal aklımda, serdar ortaç nil özalp düeti, serdar ortaç şarkıları Sevgili melekler, son günlerde rahatsızlığıyla gündeme gelen ancak müzikten ve sosyal hayatından vazgeçmeyerek hayranlarını sevindiren Serdar Ortaç'ın Nil Özalp'la yaptığı düet parçası "Kal Aklımda"nın sözlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Acı çekipte kendine geldiysen, Ona buna güvenip...

Sayfayı Paylaş