Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar şuanda çay kahve içmenize dr sınırlama getirdimi
hani mesela kahve beyne iyi gelir diolar
bebeğin beyni gelişirken günde 1 fincan kahve fayda eder mi yoksa bu benim uydurmasyonum mu:D

Okudum ama çok adapte olamadım, biraz Fransız kaldım.
Sahilcim sende benim gibi nişanda hamile, düğünde bebiş gelmiş olacak galiba.
Nişanda siyah tercih ettim herkes çok beğenmişti, hemde çok kilolu görünmemiştim.

terzilere diktirmem tavsiyede etmem cünkü dikim işi incelik işidir terziler kaba iş yapar

rengi güsel ama bn kendıme kırmızıyı yakıstırmıyorm nedense belkıde hıc gıymedıgım ıcın fazla ıddıalı gelıyor bnm bu kadr dekolteli olması mümkün değil ama model şuanda kafamda bu vr
bence kırmızı yakışır sana
ya da bordo gibi
birde ben zümrüt yeşili hastasıyım o da güzel gider sana
parlament mavi mi diyorlar koyu mavi olabilir
yani elbisenin modeline uyabilir bu renkler
model süper yakışır tatlış sana da
ama çok güzel diken moda evleri var ya da oralarda bulabilirsin riske atmak istemezsen

bence kırmızı yakışır sana
ya da bordo gibi
birde ben zümrüt yeşili hastasıyım o da güzel gider sana
parlament mavi mi diyorlar koyu mavi olabilir
yani elbisenin modeline uyabilir bu renkler
model süper yakışır tatlış sana da
ama çok güzel diken moda evleri var ya da oralarda bulabilirsin riske atmak istemezsen

esen tam benlik renjklerr saks mavisi zümrüt yeşili bayılırım kırmızıyıda severm ama bir türlü kendimle eşleştiremiyom birde akrep burcuyum rengimn kırmızı olması lazım ama alakm yok:)
burda var bir tandıgım cok güsel başarılı dikimler yapıyor lakin o da hamile ve ozaman kadr ara vermiş olacak sanırım en yakın bir yerlerden bakmam gerekecek

senn pasta kurabiye işlern nasıl gidiyor esen takip ediyoruz.kahve cok olmamak sartıyla ıcılebılır her gün bir tane densede fasla gelıyor neskafe zaten ıcılmıyor turk kahvesinin sakıncası yok uykusuzluk dısında sen bızden ögren sanada elbet sıra gelecek:)

hmm biim burdaki arkadaşlara günde 1 fincan için demiş dr
hepsi çatır çatır çay kahve içio da merak ettim tatlımD:

esencim ben esnek davranıyorum bu konuda evt asıtlı seyler yesıl caylar asırı tukeketmemek gerekama hıc tuketmeyecegım anlamına gelmıyor ben mesela bir ara her gün kola iciyordum eşim doktora sordu doktor aşırı olamak sartıla tuketebılır dedı ve hamılelek bır hastalık degıl ben cay hala içiyorum ama bunun yannda et süt sebze balık bol bol meyve de tuketıyorum ekmek fasla yemıyorum biz sna hepsini anlatırızz zevkle tatlım

Arkadaşım tüp bebek tedavisine başladı, bugünlerde tedavi tamamlanacak.
Sizler hamilesiniz dua edinde Rabbim ona ikiz versin yaa, çocuklu olmakta bir imtihan, çocuksuzlukta ayrı imtihan.
Bende sıkıntılıyım diyince kızdı bana, belkide benim durumumda olsa benim gibi düşünürdü...

esencim ben esnek davranıyorum bu konuda evt asıtlı seyler yesıl caylar asırı tukeketmemek gerekama hıc tuketmeyecegım anlamına gelmıyor ben mesela bir ara her gün kola iciyordum eşim doktora sordu doktor aşırı olamak sartıla tuketebılır dedı ve hamılelek bır hastalık degıl ben cay hala içiyorum ama bunun yannda et süt sebze balık bol bol meyve de tuketıyorum ekmek fasla yemıyorum biz sna hepsini anlatırızz zevkle tatlım

Ben hiç kasmadım kendimi biliyormusun, her istediğimi aşırıya kaçmamak şartıyla yedim.

Geri