Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handanca, mrb...

benim burcum ikizler...onunki oglak...cok zor anlaşıyoruz..şu tarot ne söyler benim hakkımda rica etsem benim icin de bakar mısın??:hıms:

slm handanca...benim hayatımda biri var aslında 3 yıldır bi şekilde haaytımda ne tam gidiyo nede tam hayatıma giriyo ben onu seviyorum aslında ama ona aşık olup terkedilmekten korkuyorum ona inanıp ona karşımı vermeliyim yoksa ondan uzakmı durmalıyım..onun adı kamil burcu yay..bekarım nezamna evlenecegimi merak ediyorum evlenebilecekmiyim bende artık evlenip mutlu yuvam olmasını istiyorum çok uzaktamı bu istegim bana..sence kamili sevmelimiyim onunla bi gelecegimiz olabilirmi yoksa aşkımız hüsranamı ugrar..kamille evlenebilirmiyim ...teşekkür edrim şimdiden handan bizlere vakit ayırdıgın için

baana da bakın lutfen ben 09.01.1986 sevgılım 20.01.1986

handanca senın ıcın uye oldum cok ıhtıyacaım var ben 09.01.1986 sevdıgım 20.01.1986 ayrıyız ne olucak

merhaba handanca. geçmiş olsun. sabırsızlıkla gelmeni bekledim. bu ara herşey cok karışık belki söylediklerinle rahatlarım.. öncelikle ilişkim hakkında ben akrep o balık en çok gidişatımızı merak ediyorum. ikinci olarakta ailevi konularla ilgili istiyorum.. çok teşekkür ederim.. söyleyeceklerin çok önemli benim için..

merhaba handanca,
adim fikriye esimin adi yilmaz,
ben 35 esim 38 yasinda, ikimizde yay burcuyuz.
oglum 14 oglak burcu, kizim 4 basak burcu.
esim(esim hala capkinlik yapiyormu) ve cocuklarima genel olarak baktirmak istiyorum vede benim saglik durumuma bakarsan,
cok sevinirim,
simdiden tesekürler

slm handanca .. tekrar gecmis olsun ..

benim burcum kova (01.02.1989) ben kendime genel olarak baktirmak istiyorum .. okul ask aile falan .. ama en önemlisi okul su an benim icin .. bi bakarsan sevinirim

simdiden cok cok tsk ederim ..

kendinize iyi bakin

handanca hanım aramıza dönmenize çok sevindim..tekrar hoşgeldiniz :) banada bakabilirmisiniz.. ben başak burcuyum oda terazi burcu şu an herşey yeni ve iyi anlaşıyoruz..ben çok herşeyi yanlış anlıyorum çok tavır alıyorum..ve bu ilişkide neler olur bizi ne gibi şeyler bekliyor..şimdiden teşekkürler kolay gelsin size...

tarot için bekleyenlerdenim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri